• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  WHITE FANTASY CZ.1  Obiecane zdjęcia z mojego przyjęcia urodzinowego, którego motywem przewodnim była 'biała fantazja'. Wszystko, łącznie z jedzeniem było białe:) Takie wymyślanie potraw, tylko z białych składników, to fajna zabawa...trudna, ale inspirująca. Zachęcam do stawiania sobie takich wyzwań. Oto kilka moich pomysłów. Myślałam nad ogółem około dwóch tygodni. Jeśli macie ochotę na podobną ekstrawagancję dajcie sobie czas na przemyślenie i zaplanowanie:)
  Dodam tylko, że nie tylko słodkości były białe, ale i nie słodkie:D  Sałatka i pizza również. Niemniej jednak sałatce nie zrobiłam zdjęcia, już nie byłam w stanie:) A pizza była na drugi dzień. 

  Sałatkę również skomponowałam sama:) Spisałam wszystkie białe składniki jakie przyszły mi do głowy i wybrałam te które najbardziej pasowały do charakteru przyjęcia. Zdradzę również, że testowałam wcześniej prawidłowość smaków na rodzinie. Próba wypadła pozytywnie.
  No dobrze, ok, powiem z czego ją zrobiłam, pod warunkiem, że od dziś będzie nosić nazwę:
   'BIAŁA FANTAZJA SYLWII"
  jajka (tylko białka)
  ser mozarella
  gruszki
  orzeszki pinii 
  pierś z kurczaka
  opcjonalnie: makaron farfalle
  sos: majonez, jogurt grecki, cynamon, sok z cytryny
  SMACZNEGO:)
  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK