• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  TORONTO...CIEKAWSZA STRONA MIASTA


  Postanowiłam udokumentować kilka absurdów i dziwności tego miasta. Kilka luźnych uwag i złapanych w locie chwil, które mnie napadły i zmusiły do zrobienia im zdjęć:)

  Oto 'Kościół' na mojej ulubionej artystycznej arterii Queen Street West. Jeszcze rok temu to na prawdę był kościół baptystów... Potem chwilę stał pusty,jeszcze jak byłam na wiosnę delikatnie popadał w ruinę. Dziś to klub/bar. Zachowano nazwę, wiadomo: 'Church', odnowiono witraże, dodano czarne pancerne drzwi, obowiązkowo czerwony dywan, no żeby wyglądał na bardziej elitarny. Czego to Kanadyjczycy nie wymyślą... no ale chwytliwa nazwa to podstawa:D


  KENSINGTON MARKET
  To zdecydowanie jedno z ciekawszych miejsc Toronto. Dużo projektów artystycznych się tam dzieje. Bardzo hucznie obchodzony jest tu dzień przytulania:D Nie da się przejść, żeby co najmniej kilka osób nie przypomniało ci co dzisiaj świętują. Kilkukrotnie widziałam, jak studenci realizują tu swoje projekty artystyczne, robią sesje zdjęciowe, kręcą dziwne filmy, stoją przed ścianą z graffiti i robią tysiąc zdjęć czemuś, co ich tak interesuje. To auto całe jest wypełnione ziemią, aż po dach, ot taka interpretacja zieleni w przestrzeni miejskiej:)


  To dzielnica chińska, obrzeża Kensington Market. Nie raz widziałam jak wiekowe babcie w swoich przydomowych ogródkach uprawiają warzywa o dziwnych kształtach i kolorach, które później sprzedają na takich stoiskach.
   Nie wiem o co w tym chodzi, ot taki słup z napisami, chyba imionami. Dużo w mieście takich nietypowych 'instalacji artystycznych'.
  Uwaga! pasażer na gapę:D


  A oto sklep w centrum miasta ze strasznie drogimi .....KOSZAMI NA ŚMIECI:D


  Super sklep, zawsze ma najfajniejsze wystawy w Toronto, bardzo szalone i artystyczne, zwłaszcza w czasie kiedy odbywają się 'prom', bale matyralne. Sklep idzie na rękę i można sukienki kupić na raty:) Są bardzo drogie, ok 600$ plus oczywiście podatek, ale nie są aż na tyle niezwykłe, aby zasługiwały na taką cenę. Zwłaszcza, że sukienki nie są w pojedynczych egzemplarzach.  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK