• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  IDEALNY PREZENT NA ... KAŻDĄ OKAZJĘ


  Każdy powód jest dobry do upieczenia makaroników :D
  Co podarować na parapetówkę? Coś funkcjonalnego, oryginalnego, pasującego do każdego stylu wnętrza... bo nie ma nic gorszego jak coś niefunkcjonalnego i w złym guście.
  Dlatego śliczna, minimalistyczna, biała patera z pysznymi kolorowymi makaronikami upiczonymi z sercem to prezent idealny :D Jeszcze tylko opakować adekwatnie do osobowości i gustu gospodarza i gotowe!
  Następnym więc razem, jak przyjdzie Wam do głowy kupić np. zegarek chodzący do tyłu albo... no nie wiem... takie kieliszki/poduszki/sztućce, które dla Nas są  najpiękniejsze na świecie, to lepiej podwinąć rękawy i coś upiec, no chyba, że nie zostaliśmy obdarowani talentem do pieczenia to wtedy należy pamiętać, że wino jest zawsze mile widziane :)
  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (165) kosmetyki (158) DIY (82) KREATYWNIE (80) KUCHNIA (80) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (44) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM