• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  MOJE TRENDY


  Obawiam się, że ze względu na pewną zmianę, pozytywną, która zaszła w moim życiu,
   posty będą pojawiały się w weekendy.   Jakiś czas temu pisałam o trendach na wiosnę, oczywiście ekspertem nie jestem i wymądrzać się nie będę, niemniej jednak uważam nieskromnie, że na modzie się znam. 
  Oto piękne rzeczy inspirowane wybiegami, jakie kupiłam na początku lutego, ale ze względu na pogodę, obawiam się, że nie prędko zaprezentuje publicznie mój wiosenny look. 
  Wydaje się, że sklepy, typu sieciówki,  bardzo szybko  wprowadziły aktualne trendy do siebie, czasami wiernie kopiując modele i wzory z wybiegów. Wczoraj również wybrałam się na zakupy,  po konkretne potrzeby, i w Zarze widziałam już ładny płaszczyk podobny do tych z kolekcji  Louis Vuitton na jesień/zima 2012/13, z modnym motywem biało-żółto/złotej szachownicy. śliczny. Trochę zawiodłam się na H&M, zawsze mają odważniejsze i bardziej 'absurdalne' modele niż można by znaleźć w innych sklepach, może i nie najlepszej jakości, ale jak się umie szukać, to zawsze jakaś perełka się znajdzie.

  Louis Vuitton s/s 2013
  Zara
  Valentino s/s 2013

  Stradivarius
  Louis Vuitton s/s 2013
  Zara
  Roberto Cavalli s/s 2013
  Zara
  Roberto Cavalli Resort 2013
  Zara
  Thakoon s/s 2013
  Zara


  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK