• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  KEEP CALM AND BE....WĄSY :D  Oto jak ja spędziłam długi weekend....robótki ręczne, nigdy mnie nie nudzą, wręcz inspirują i relaksują jednocześnie. 
  Cała ta kolekcja została stworzona na potrzeby pomysłu jaki narodził się w głowie mojej bratanicy, a ja z przyjemnością wcieliłam go w życie: 12 naszyjników i 6 wąsów na gumce. 
  IDEA + PROJEKT= REALIZACJA
  Mam nadzieję, że wąsy podobają się nowym właścicielkom i właścicielom, są jedyne takie oryginalne na świecie.
  Tak, te 18 pudełeczek też zrobiłam ja. To znacznie bardziej proste niż się wydaje. Trzeba tylko poznać ogólną zasadę, którą ja poznałam dzięki mojej 2. ulubionej stronie, czyli craftgawker.com, oraz po dokonaniu niewielkich zmian, dostosowujemy na własne potrzeby gabarytowe według wzoru z filmiku, który znajduje się na tym blogu.

  Dzisiaj za to drugą część dnia spędziłam na sadzeniu moich kochanych sadzonek warzyw, kwiatów i ziół, które piastowałam od nasionek, do mojego ogrodu warzywnego oraz zabezpieczaniu ich przed żarłocznymi ślimakami, których nie mam serca unicestwiać ani truć chemikaliami, za to funduję im lekcje latania, tudzież wycieczkę w wiaderku na inne pastwisko:) Pogoda zapowiada się przyjaźnie, stąd decyzja o przyspieszeniu sadzenia przed 'zimnymi ogrodnikami'. Teraz tylko patrzeć jak roślinki rosną i mieć się na baczności robiąc poranne i wieczorne obchody w poszukiwaniu skorupiastego wroga:D

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK