• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  DIY NA WEEKEND


   Przyznam szczerze, że nie mam zwyczaju czytania blogów innych, z małymi wyjątkami. To może zaskakujące, zważywszy na fakt, że sama takowy prowadzę, niemniej jednak wynika to z potrzeby podzielenia się swoimi pomysłami, aby nie pozostały niepoznane i zapomniane.   
  Aczkolwiek czasami, zupełnie przez przypadek, w ręce wpadają mi oryginalne posty na wspaniałe projekty. Zapisuję sobie te strony, aby o nich nie zapomnieć i w stosownym momencie ponownie sobie przypomnieć. Pomyślałam jednak, że warto niektóre tu zaprezentować, bo są urocze, użyteczne, czarujące...:D  warte wspomnienia.  ZAGADKOWE DRZWICZKI  ze strony katescreativespace.com - znajduje sie tam wiele interesujących pomysłów, przepisów i projektów, glównie dla mam małych dzieci.


  ORGINALNE CIASTECZKA DO HERBATY  również pochodzą z tej samej strony. Mniejsza z tym jaki jest przepis na ciasto, bo można zrobić swoje ulubione, albo nichym zeberka dodać do jednej części kakao i tnąc na paski, ułożyć na przemian białe/czarne i upiec.


  GENIALNY SCHOWEK  z bloga sewingbearfoot.blogspot.ca, bo nie ważne co mamy do schowania lub ukrycia, półki zawsze będą wyglądały 'inteligentnie':) aczkolwiek niszczenie książek jest sprzeczne z moją filozofią życiową, dlatego ja, zrobiłabym fragmenty okładek ręcznie z papieru i kawałków płótna.

  DZIENNIK PODRÓŻNIKA  z bloga cindyleaders.blogspot.jp  bardzo sprytnie pomyślany, na wszystko jest miejsce, nic nie trzeba doklejać, nie wypadnie. Nareszcie bezcenne wspomnienia i pamiątki z voyage w jednym miejscu. A jaka pamiątka dla potomnych.
  Szukajcie inspiracji w internecie, jest tylu kreatywnych ludzi na świecie i tyle fantastycznych pomysłów. Ja już czuję się zainspirowana i garnę się do tworzenia... jak tylko skończę to co już zaczęłam:) 

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK