• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  DIY NA WEEKEND


   Przyznam szczerze, że nie mam zwyczaju czytania blogów innych, z małymi wyjątkami. To może zaskakujące, zważywszy na fakt, że sama takowy prowadzę, niemniej jednak wynika to z potrzeby podzielenia się swoimi pomysłami, aby nie pozostały niepoznane i zapomniane.   
  Aczkolwiek czasami, zupełnie przez przypadek, w ręce wpadają mi oryginalne posty na wspaniałe projekty. Zapisuję sobie te strony, aby o nich nie zapomnieć i w stosownym momencie ponownie sobie przypomnieć. Pomyślałam jednak, że warto niektóre tu zaprezentować, bo są urocze, użyteczne, czarujące...:D  warte wspomnienia.  ZAGADKOWE DRZWICZKI  ze strony katescreativespace.com - znajduje sie tam wiele interesujących pomysłów, przepisów i projektów, glównie dla mam małych dzieci.


  ORGINALNE CIASTECZKA DO HERBATY  również pochodzą z tej samej strony. Mniejsza z tym jaki jest przepis na ciasto, bo można zrobić swoje ulubione, albo nichym zeberka dodać do jednej części kakao i tnąc na paski, ułożyć na przemian białe/czarne i upiec.


  GENIALNY SCHOWEK  z bloga sewingbearfoot.blogspot.ca, bo nie ważne co mamy do schowania lub ukrycia, półki zawsze będą wyglądały 'inteligentnie':) aczkolwiek niszczenie książek jest sprzeczne z moją filozofią życiową, dlatego ja, zrobiłabym fragmenty okładek ręcznie z papieru i kawałków płótna.

  DZIENNIK PODRÓŻNIKA  z bloga cindyleaders.blogspot.jp  bardzo sprytnie pomyślany, na wszystko jest miejsce, nic nie trzeba doklejać, nie wypadnie. Nareszcie bezcenne wspomnienia i pamiątki z voyage w jednym miejscu. A jaka pamiątka dla potomnych.
  Szukajcie inspiracji w internecie, jest tylu kreatywnych ludzi na świecie i tyle fantastycznych pomysłów. Ja już czuję się zainspirowana i garnę się do tworzenia... jak tylko skończę to co już zaczęłam:) 

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM