• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  KIEDY MAM OCHOTĘ TWORZYĆ...  Jak zwykle przywiozłam sobie małe 'co nieco' z Kanady. Tam znacznie łatwiej 
  kupić produkty Martha Stewart niż w Polsce, a to są takie niezwykłe rzeczy, ich różnorodność przewyższa artykuły dostępne u nas w sklepach internetowych. Niemniej jednak nie są też tanie. Nie mogłam się również powstrzymać i kupiłam te urocze kuleczki w kolorach tęczy, chociaż jeszcze nie wiem jak je wykorzystam. W oko wpadło mi także specjalne wydanie CAKES&CUPCAKES  zebrane, jako najlepsze, z LIVING, magazynu redagowanego przez Marthę Stewart. Jeden przepis został już przeze mnie wypróbowany, potrójny mus czekoladowy, który zrobiłam jako DESEREK PANNY ZUZANNY. Zamierzam w najbliższym czasie skorzystać z reszty przepisów, i nie omieszkam pochwalić się na blogu.

  A po pracy relaksuję się ... tworzę, haftuję, szyję... 


  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM