• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  NA DZIEŃ SUPER TATY:D


  Dzień ojca to dzień wyjątkowy, dlatego trzeba świętować w wyjątkowy sposób. Mój tata to smakosz dobrego wina i łasuch, taki sam koneser słodyczy jak ja, w końcu po nim odziedziczyłam zamiłowanie do łakoci, a po mamusi pasje pieczenia i gotowania.

  Zatem idealnym prezentem jest wspaniałe wino i nietypowy deser: Torta de Turron Duro (do kupienia wyłącznie w Alma), czyli  migdałowo-miodowy krążek między dwoma opłatkami do tego przełożyłam go bitą śmietaną z serkiem mascarpone i udekorowałam świeżymi truskawkami z ogródka.   Słodki, dość twardy ale pyszny:) Warto kupić te podkłady przy okazji i zostawić na wszelki wypadek niezapowiedzianej wizyty lub mieć po prostu pod ręką, kiedy najdzie nas nagła ochota na coś wyjątkowego
  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM