• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  WRÓCIŁAM...


  Zdaję sobie sprawę z tego, że nie pisałam jakiś czas... byłam w Kanadzie, jak zwykle, jakiś czas. Tym razem nie tylko w Toronto, ale jeszcze w Regina, Saskatchewan, gdzieś na środku kontynentu, pośród łąk i lasów. Dlatego też moja droga powrotna zajęła 25 godzin(3h lotu- 5h czekania- 8h lotu -7h czekania- 2h lotu)  i potrzebowałam kilku dni, aby powrócić do normalności i przestać cierpieć na tymczasową narkolepsję:)


  Ten widok oglądałam przez 5 godzin na lotnisku
  w Toronto ...

  natomiast ten podziwiałam przez 7 godzin na lotnisku
  we Frankfurcie
  Jaka jest Regina, hmmm...., 'kowbojska':D ehm.... i.....nowa, tzn. znaczna jej część jest w trakcie budowy, głównie domków jednorodzinnych. 'Martwe' centrum, kilka wysokościowców, hotel RADISSON PLAZA, w którym mieszka Królowa, kiedy przyjeżdża w te okolice. Żadnych ciekawszych restauracji, klubów czy sklepów.  
  'Wycieczka na nowe osiedle pt. 'mamy strasznie dużo taniej ziemi, ale i tak
   będziemy budować w odstępach 2 m, bo lubimy zaglądać sąsiadom w okna' :D


  Wnętrze typowego parterowego domku w Kanadzie 

  Typowe, nowo wybudowane, osiedle domków
  jednorodzinnych na obrzeżach Regina..
  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM