• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  DIY: WIANEK ZE SŁOMY I KWIATÓW SOLA  W ten weekend postanowiłam zrobić jesienne wieńce. Są ekologiczne: bez styropianu, sztucznych kwiatów, drutów ani plastiku. Po bezowocnych poszukiwaniach suszonych kwiatów w Krakowie poddałam się i rozpoczęłam poszukiwania w necie. Przez przypadek znalazłam kwiaty sola, które wykonane są z materiału pozyskiwanego ze skrobii słodkich ziemniaków, czyli manioku. zamówiłam też wieńce ze słomy, chociaż powaznie rozważałam też wersję z mchu. Nieco się niektóre sztuki kwiatków podczas transportu połamały, ale tragedii nie było. Jeszcze tylko mało ekologiczny klej na gorąco i cała reszta to czysta przyjemność:) Zachęcam do wykonania takich wieńców własnoręcznie. Pod warunkiem, że poczekamy, aż sklep internetowy ogłosi darmową dostawę, wtedy cena takiego wieńca wyniesie ok 12 zł. W ten sposób stworzymy jedyną w swoim rodzaju, piękną dekorację.
  5 komentarze :

  1. wow, jakie śliczne :) jestem pod wrażeniem!

   OdpowiedzUsuń
  2. Piękne, będę próbować stworzyć coś podobnego w tym roku na 1 listopada :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Mnie też to w tym roku ponownie czeka, paczka z kwiatami już jest, czekam tylko na wenę i nieco wolnego czasu:)

    Usuń
  3. Witam, gdzie zamawiane były kwiaty :)
   Pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM