• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  MUST SEE THIS WEEK


  Koniecznie trzeba zobaczyć te filmiki:) 
  Pierwszy obejrzałam pięć razy z rzędu. Wpadł mi w oko przez przypadek. Świetny pomysł na promocję filmu, zwłaszcza takiego jak 'Carrie'. No kto by u nas w Polsce na coś takiego wpadł? Nikt, a nawet jeśli, to i tak nikt by tego nie zrealizował, bo za duże koszty. Nie wiem jak ja bym się zachowała...:D Ale chciałabym tam być w tym momencie, przez chwilę chociaż czuć się tak, jakby szeroko rozumiana 'magia' naprawdę istniała. Chociaż przez kilkanaście sekund. A reakcje przypadkowych klientów są bezcenne:) Super pomysł!


  Drugi filmik dotarł do mych oczu w nieco pokrętny sposób, a mianowicie przez chwilę lub dwie myślałam, że ten wkręt urodził się na Warsaw Fashion Week, a tu nie.....nie, jak zwykle i wszystko na licencjach, także i ten pomysł jest "ściągnięty" ze Stanów. Polecam obejrzeć wersję polską, obnażającą wiedzę i inteligencję polskich blogerów modowych na stronie TVN, ale zwłaszcza płynność w ściemnianiu młodych szafiarzy zza oceanu. Bezcenne!  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK