• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  MUST SEE THIS WEEK


  Koniecznie trzeba zobaczyć te filmiki:) 
  Pierwszy obejrzałam pięć razy z rzędu. Wpadł mi w oko przez przypadek. Świetny pomysł na promocję filmu, zwłaszcza takiego jak 'Carrie'. No kto by u nas w Polsce na coś takiego wpadł? Nikt, a nawet jeśli, to i tak nikt by tego nie zrealizował, bo za duże koszty. Nie wiem jak ja bym się zachowała...:D Ale chciałabym tam być w tym momencie, przez chwilę chociaż czuć się tak, jakby szeroko rozumiana 'magia' naprawdę istniała. Chociaż przez kilkanaście sekund. A reakcje przypadkowych klientów są bezcenne:) Super pomysł!


  Drugi filmik dotarł do mych oczu w nieco pokrętny sposób, a mianowicie przez chwilę lub dwie myślałam, że ten wkręt urodził się na Warsaw Fashion Week, a tu nie.....nie, jak zwykle i wszystko na licencjach, także i ten pomysł jest "ściągnięty" ze Stanów. Polecam obejrzeć wersję polską, obnażającą wiedzę i inteligencję polskich blogerów modowych na stronie TVN, ale zwłaszcza płynność w ściemnianiu młodych szafiarzy zza oceanu. Bezcenne!  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (165) kosmetyki (158) DIY (82) KREATYWNIE (80) KUCHNIA (80) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (44) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM