• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  UDANE POLOWANIE NA PODGRZYBKI


  Muszę przyznać, że w tym roku ani razu nie byłam na grzybobraniu... Ani raz. Nie ukrywam jednak, że z dziedziny grzybów najbardziej lubię je szukać i zbierać. Nie przepadam za ich przyrządzaniem, ani za ich jedzeniem. Tak, bardzo dobrze znam się na grzybach, owszem nie na wszystkich, ale na tych, które można znaleźć w lasach w pobliżu gór.  Borowiki, kozaki czyli koźlarze, kurki, maślaki, podgrzybki, rydze, tak, cała reszta lepiej nie:)  Z fachowych zbiorów zjem opieńki i kanie.

   W ten weekend miałam również okazję jechać na takie grzybobranie, prawda, zabawnie brzmiało o 10:00, w sobotę nie wstaję przed 11:00, więc sobie darowałam... a tu takie zaskoczenie! Siostra wróciła z tyloma grzybami! Hmmm.... Zrobiłam na kolację tartę z grzybami i Grana Padano i smakowało super! Przynajmniej co poniektórym...
  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (165) kosmetyki (158) DIY (82) KREATYWNIE (80) KUCHNIA (80) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (44) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM