• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  UDANE POLOWANIE NA PODGRZYBKI


  Muszę przyznać, że w tym roku ani razu nie byłam na grzybobraniu... Ani raz. Nie ukrywam jednak, że z dziedziny grzybów najbardziej lubię je szukać i zbierać. Nie przepadam za ich przyrządzaniem, ani za ich jedzeniem. Tak, bardzo dobrze znam się na grzybach, owszem nie na wszystkich, ale na tych, które można znaleźć w lasach w pobliżu gór.  Borowiki, kozaki czyli koźlarze, kurki, maślaki, podgrzybki, rydze, tak, cała reszta lepiej nie:)  Z fachowych zbiorów zjem opieńki i kanie.

   W ten weekend miałam również okazję jechać na takie grzybobranie, prawda, zabawnie brzmiało o 10:00, w sobotę nie wstaję przed 11:00, więc sobie darowałam... a tu takie zaskoczenie! Siostra wróciła z tyloma grzybami! Hmmm.... Zrobiłam na kolację tartę z grzybami i Grana Padano i smakowało super! Przynajmniej co poniektórym...
  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK