• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  WYJĄTKOWE INSPIRACJE ŚLUBNE, unique wedding inspirations  Obecnie jestem w temacie ślubnym:) W sobotę byłam na targach ślubnych w Krakowie. Było bardzo dużo odwiedzających, baaaardzo dużo!, całkiem sporo wystawców, czasami z bardzo różnej jakości usługami. Wiele orkiestr, które są niesłusznie przekonane o swojej wyjątkowości, przystojnych barmanów serwujących pyszne truskawkowe koktajle, fotografów z czasami zaskakującymi pomysłami na uchwycenie w obiektywie miłości dwojga młodych, nie najlepszych w smaku fontann czekoladowych, styropianowych tortów piętrowych i wizażystek z przypadku.

  Ja spokojnie, mając jeszcze nieco czasu, poszukuję inspiracji. Stwierdziłam, że szkoda by było, gdyby moje analizy poszły na marne, ponieważ poświęciłam im wiele czasu, więc dzielę się swoimi przemyśleniami na temat motywu przewodniego:D 
  Może kogoś zainspirują:D
  Ja poszukuję dalej:)

  CZERWONO- RÓŻOWE OMBRE / red- pink ombre
  JEZIORO ŁABĘDZIE / Swan Lake
  DZIEWCZĘCA KLASYKA/ delicate classic
  MIĘTA/ mint
  SZAFIR/ sapphire
  SZAMPAN/ champagne
  FIOLETOWE OMBRE/ violet ombre
  NATURA/ back to nature
  NUDE/ nude
  BAROK/ baroque
  ŻÓŁTY/ yellow
  BEIGE/ beige

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK