• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  GRUDNIOWY GLOSSYBOX 2013


  Szczerze mówiąc nie miałam pisać tego posta. Dlaczego?
  Grudniowy GlossyBox to totalne rozczarowanie! Od czego zacząć? 
  Hmmm.... zawartość to jeden pełny produkt,dobrej jakości lakier w beznadziejnym, mało odkrywczym  kolorze, i cztery miniaturki. To najuboższa wersja pudełeczka, jaką do tej pory dostałam.
  Moje oczekiwania były nieco wyższe niż zwykle, ponieważ spodziewałam się czegoś więcej, zaskakującego z racji edycji świątecznej.Jakiejś niespodzianki!
  Nie dość, że nic takiego mnie nie zaskoczyło, to jeszcze beznadziejna zawartość! Poczułam się rozczarowana!


  Posta postanowiłam napisać, gdyż dostałam odpowiedź. Od kogo? Otóż  w przypływie goryczy spowodowanej przez otwarcie GB, postanowiłam sprawdzić, co inne blogerki otrzymały od GB. No cóż! Zacznijmy od tego, że ja zdecydowałam się na zakup GB widząc analizę zawartości dokonana przez vlogerkę na YouTube, Zmalowaną. No i co ona dostała w swoim GlossyBoxie? Trzy pełnowymiarowe produkty, dodatkowo: maseczkę, ogrzewacz do rąk GB oraz ozdobne tagi na prezenty. Wszystko ładnie zapakowane. Pudełko pękało w szwach. Tak więc jakby ktoś dopiero zastanawiał się nad kupnem tego pudełka to by się rozczarował. Bo regularne subskrybentki nie dostaną nic extra, przecież nie zrobią żadnej reklamy!

  Napisałam zatem na kontakt@glossybox.pl z moimi wątpliwościami związanymi z zawartością mojej wersji, myśląc naiwnie, że może nastąpiła pomyłka. Nie, nie! Nic z tego. Osoby, które maja odpowiednią oglądalność na Youtube są tzw 'ambasadorkami', czyli dostają GB za darmo, a w zamian mówią o tym pochlebnie na blogach lub vlogach. Hmmm.. Ja za tą 'przyjemność' płacę i co?
  Najciekawszy i jedyny fragment z maila zwrotnego to: 

  'Jest nam niezmiernie przykro, że jest Pani rozczarowana zawartością pudełeczka GLOSSYBOX. Ambasadorki GLOSSYBOX otrzymały drobne upominki w ramach podziękowania za współpracę w tym roku.'

  I kropka.


  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK