• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  DESIGN Z NATURY, CZYLI DREWNO W NIEZWYKŁEJ FORMIE


  Ponieważ wizualizuję obecnie w 3D wnętrza z niewielkim dodatkiem drewna, podczas wyszukiwania odpowiednich faktur bez przerwy natrafiałam na takie oto ciekawe dzieła wykonane właśnie z tego naturlnego materiału. Swego czasu panowała moda, chyba nadal trwa, na eco dodatki w stylu: laptop z drewnianą obudową czy pokrowce na iPhon'a. A tu się okazuje, że współczesny eco design wyraźnie  odważniej poszedł do przodu, odkąd ostatni raz się mu przyglądałam, dąży ku rzeźbie w wielu aspektach naszego życia, wykorzystując w niezwykły sposób właśnie drewno. Piękne, minimalistyczne, funkcjonalne małe dzieła sztuki skandynawskiej, kanadyjskiej, japońskiej...  Chętnie widziałabym kilka takich elementów we wnętrzach mojego środowiska, a w butach Cat Potter chodziłabym codziennie do pracy:D

  WOOD IN DESIGN - COVENTRY STOOL
  NORDIC TALES - BRIGHT SPROUT
  LOYALLOOT - LOG BOWLS
  YOJIRO OSHIMA - BICYCLE DESIGN
  LIGHT.FORM for ILIDE
  SIOUX CITY WATCHES CO. - FLECHA WATCH
  USB - OOOMS
  CAT POTTER - PERNILLA

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM