• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  ŚWIATOWE TRENDY spring/summer 2014 ZE SKLEPÓW SIECIOWYCH


  Można by śmiało powiedzieć, że przecież wciąż jest zima, ale pogoda na polu/ zewnątrz stanowczo temu przeczy. Można by również zaryzykować stwierdzenie, że mam duuuuużo wolnego czasu, jednak moje samopoczucie związane z przeziębieniem ogranicza się do stukania w klawiaturę i przeglądania neta. Wszelakie inne czynności zużywają zbyt dużo energii i popadam w kontrolowany sen. Dlatego obróbka zdjęć pyszności z zeszłotygodniowego przyjęcia idzie mi pod górkę, ale za to przeglądanie nowych kolekcji sieciówek wyjątkowo przyjemnie. 

  Zaskakujące jest jak bardzo i jak dosłownie inspirują się one egzemplarzami z wybiegów wielu światowych marek. Analizując nadchodzące trendy na wiosnę jakiś czas temu przejrzałam na prawdę wiele kolekcji i wiele z nich weszło mi w pamięć, dlatego teraz, oglądają ubrania z kolekcji sklepów sieciowych, mogłam z łatwością wskazać, czyj pokaz był tak wielce inspirujący. I tak my, 'przeciętni' obywatele tego świata, możemy za niewielkie pieniądze być wielce modni i na czasie. Zdaje się, że za niedługo blogerki modowe będą się prześcigały w wynajdowaniu tańszych odpowiedników ubrań, przekonując, że każdy powinien mieć ten jedyny hit sezonu, (a który już za 3 miesiące będzie passe) a za zarobione pieniądze za promowanie któregoś z mniej znanych sklepów internetowych, kupią sobie upragnioną torebkę np.: Chanel. Tak to już działa. Ja dbam o swoją garderobę, stopniowo uzupełniam ją o nowe, dobre jakościowo elementy, stawiając raczej na mój własny styl, niż popadając w paranoje posiadania wszystkiego co inni uważają za 'must have' danego sezonu. Zdarza się, że skuszę się na jakąś wyjątkowo oryginalna rzecz z H&M, ale wtedy pieczołowicie dbam o jej pielęgnację, piorąc ją wyłącznie ręcznie, przez co późniejsze 'miałczenie' jakie to są ubrania strasznej jakości jest zbędne. Wszystko z głową i umiarem.

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM