• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  ŚWIATOWE TRENDY spring/summer 2014 ZE SKLEPÓW SIECIOWYCH


  Można by śmiało powiedzieć, że przecież wciąż jest zima, ale pogoda na polu/ zewnątrz stanowczo temu przeczy. Można by również zaryzykować stwierdzenie, że mam duuuuużo wolnego czasu, jednak moje samopoczucie związane z przeziębieniem ogranicza się do stukania w klawiaturę i przeglądania neta. Wszelakie inne czynności zużywają zbyt dużo energii i popadam w kontrolowany sen. Dlatego obróbka zdjęć pyszności z zeszłotygodniowego przyjęcia idzie mi pod górkę, ale za to przeglądanie nowych kolekcji sieciówek wyjątkowo przyjemnie. 

  Zaskakujące jest jak bardzo i jak dosłownie inspirują się one egzemplarzami z wybiegów wielu światowych marek. Analizując nadchodzące trendy na wiosnę jakiś czas temu przejrzałam na prawdę wiele kolekcji i wiele z nich weszło mi w pamięć, dlatego teraz, oglądają ubrania z kolekcji sklepów sieciowych, mogłam z łatwością wskazać, czyj pokaz był tak wielce inspirujący. I tak my, 'przeciętni' obywatele tego świata, możemy za niewielkie pieniądze być wielce modni i na czasie. Zdaje się, że za niedługo blogerki modowe będą się prześcigały w wynajdowaniu tańszych odpowiedników ubrań, przekonując, że każdy powinien mieć ten jedyny hit sezonu, (a który już za 3 miesiące będzie passe) a za zarobione pieniądze za promowanie któregoś z mniej znanych sklepów internetowych, kupią sobie upragnioną torebkę np.: Chanel. Tak to już działa. Ja dbam o swoją garderobę, stopniowo uzupełniam ją o nowe, dobre jakościowo elementy, stawiając raczej na mój własny styl, niż popadając w paranoje posiadania wszystkiego co inni uważają za 'must have' danego sezonu. Zdarza się, że skuszę się na jakąś wyjątkowo oryginalna rzecz z H&M, ale wtedy pieczołowicie dbam o jej pielęgnację, piorąc ją wyłącznie ręcznie, przez co późniejsze 'miałczenie' jakie to są ubrania strasznej jakości jest zbędne. Wszystko z głową i umiarem.

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK