• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  KOSMETYKI GOLDEN ROSE W AKCJI RABATOWEJ GRAZIA KWIECIEŃ 2014  Wczoraj, w ramach akcji rabatowej 'Twój Styl' i 'GRAZIA', kupiłam sobie w sklepie firmowym w M1 kosmetyki Golden Rose. Bardzo dużo mówi się o jakości szminek Golden Rose Velvet Matte, głównie vlogerki, że są świetnej jakości i przyrównują je do szminek M.A.C. I rzeczywiście, mimo matowego wykończenia, szminki nie wysuszają ust, nie podkreślają skórek, są trwałe i świetnie napigmentowane.
  Oczywiście to nie jest kilkanaście godzin, ale 2-3 godziny bez problemu, i ładnie się ścierają, tzn. nie zostawiają mocnej kolorystycznie linii przy krawędziach ust. Wczoraj od razu się nimi wymalowałam, a dzisiaj testowałam dalej podczas posiłku i jestem pod wrażeniem. Gama kolorystyczna może nie jest powalająca, ale każdy znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza na lato. Jeśli chodzi o lakiery, to ilość kolorów jest chyba niekończona:). Wspominałam już nie raz, że to w GlossyBox znalazłam po raz pierwszy lakier tej firmy. Jestem nim zachwycona. Używam go ja, moja mama i moja siostra od października. Lakier nadal jest i to w świetnej formie, nie zgęstniał. Jest trwały i odpryskuje dopiero po 3 dniach. Bardzo lubię też kształt pędzelka. Uważam, że jest najlepszy ze wszystkich jakie posiadam. Należy też nadmienić, że dzięki zniżce -20% za 5 szminek i 6 lakierów zapłaciłyśmy z siostrą naprawdę niewiele jak na kosmetyki tak dobrej jakości.
   Bez zniżki szminki kosztują 10,50 zł, a lakiery 6,90 zł. Szczerze polecam:)
  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM