• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  KOSMETYKI GOLDEN ROSE W AKCJI RABATOWEJ GRAZIA KWIECIEŃ 2014  Wczoraj, w ramach akcji rabatowej 'Twój Styl' i 'GRAZIA', kupiłam sobie w sklepie firmowym w M1 kosmetyki Golden Rose. Bardzo dużo mówi się o jakości szminek Golden Rose Velvet Matte, głównie vlogerki, że są świetnej jakości i przyrównują je do szminek M.A.C. I rzeczywiście, mimo matowego wykończenia, szminki nie wysuszają ust, nie podkreślają skórek, są trwałe i świetnie napigmentowane.
  Oczywiście to nie jest kilkanaście godzin, ale 2-3 godziny bez problemu, i ładnie się ścierają, tzn. nie zostawiają mocnej kolorystycznie linii przy krawędziach ust. Wczoraj od razu się nimi wymalowałam, a dzisiaj testowałam dalej podczas posiłku i jestem pod wrażeniem. Gama kolorystyczna może nie jest powalająca, ale każdy znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza na lato. Jeśli chodzi o lakiery, to ilość kolorów jest chyba niekończona:). Wspominałam już nie raz, że to w GlossyBox znalazłam po raz pierwszy lakier tej firmy. Jestem nim zachwycona. Używam go ja, moja mama i moja siostra od października. Lakier nadal jest i to w świetnej formie, nie zgęstniał. Jest trwały i odpryskuje dopiero po 3 dniach. Bardzo lubię też kształt pędzelka. Uważam, że jest najlepszy ze wszystkich jakie posiadam. Należy też nadmienić, że dzięki zniżce -20% za 5 szminek i 6 lakierów zapłaciłyśmy z siostrą naprawdę niewiele jak na kosmetyki tak dobrej jakości.
   Bez zniżki szminki kosztują 10,50 zł, a lakiery 6,90 zł. Szczerze polecam:)
  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK