• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  LEKCJE MAKIJAŻU Z SEPHORA MAKE UP SCHOOL


  makijaż w Sephorze kwiecień 2014

  Wczoraj dotarła do mnie informacja o lekcjach makijażu w Sephora Make Up School 11-13 kwiecień 2014 organizowanych w Galerii Krakowskiej. Ucieszyłam się, zadzwoniłam, umówiłam się i z niecierpliwością czekam na 12 kwiecień:) 

  Mam jedynie nadzieję, że będzie lepiej niż zeszłym razem, chyba w jesieni. Pamiętam, że umówiłam się elegancko na lekcję makijażu smoky eye. Przyjechałam niewymalowana, z potem miałam iść dalej na zakupy:D. Wtedy to raczej mało uprzejma pani poinformowała mnie, że nie ma mnie na odpowiedniej liście i że jestem zapisana na modelowanie twarzy 3D. Tłumaczyłam jej, że nie na to się zapisywałam, spytała, czy zapisywał mnie pan. Kiedy potwierdziłam,stwierdziła, że to nic nowego i że nie może na zaistniałą sytuację nic poradzić. Rozłożyła ręce, wzruszyła ramionami i odeszła obróciwszy się na pięcie. Humor miałam już i tak na ten dzień zepsuty,a zakupy robiłam bez makijażu. Dziwne uczucie.

  Mniejsza z tym. Wiosna nastraja pozytywnie, chętnie się nauczę czegoś nowego. Zachwycił mnie też temat rozświetlenia z Guerlain, na który najbardziej się cieszę. Już jakiś czas poszukuję dobrego rozświetlacza, a jeszcze jak profesjonalny wizażysta pokaże mi jak go używać, to będę szczęśliwa:D

  Żeby umówić się na lekcje lub indywidualne konsultacje trzeba zadzwonić na infolinię 801 801 400 lub pod numer 12 682 84 94. Spieszcie się  bo ilość miejsc jest ograniczona.

  konsultacje makijażowe w Sephorze

  lekcje makijażu z Sephora Make Up School


  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK