• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  SEPHORA MAKE UP SCHOOL WRAŻENIA  Dzisiejszy dzień spędziłam oddając się typowo kobiecym przyjemnościom. Co prawda wstawanie w sobotę rano o 8:00 brzmi mało przyjemnie, ale poświęcenie to jest niczym w porównaniu z długo wyczekiwanymi punktami planu dnia:

  9:30-11:00 lekcja makijażu biznesowego
  12:00 indywidualna konsultacja - rozświetlenia z Guerlain.

  Jestem bardzo zadowolona. Wiele się dowiedziałam, odkryłam nowe triki makijażowe i porozmawiałam w miłej atmosferze i towarzystwie. Miałam przyjemność szkolić się pod okiem Ani Galińskiej, głównej blogerki blogmakijaz.pl, której uwaga skupiała się jedynie na mnie, mojej siostrze i jeszcze jednej 'kursantce'. Te lekcje to czysta przyjemność i skarbnica wiedzy o wizażu. Na konsultacje z rozświetlenia Guerlain poszłam z celem, ponieważ bardzo chciałam poznać metodę nakładania Meteorytów na twarz. Jak to robić tak, aby nie przesadzić. Sama chcę najpierw zobaczyć jakiej jakości są perełki Essence Cookie&Cream z kolekcji, która w Polsce powinna pojawić się lada dzień, zanim je kupię. Nie będę również ukrywać, że jeżeli chwalone przez blogerów zagranicznych kuleczki Essence okażą się dobrej jakości, to z milą chęcią wydam 16 zl zamiast 269 zł:D
   Jeżeli będziecie mieć okazję wziąć udział w takich lekcjach z Sephora Make Up School organizowanych w Waszym mieście, to koniecznie musicie wziąć w nich udział i poświęcić nieco czasu, aby podszkolić się w technikach wykonywania idealnego makijażu.  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM