• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  BACK2MAC


  Uwielbiam kreatywne firmy. Podobnie jak cieszy mnie polityka niektórych sklepów internetowych, zachęcających do zakupu kolejnych produktów przed dodawanie miniproduktów i próbek. Trudniej jest mi podjąć decyzję, kiedy mam kupić produkt 'w ciemno', niż kiedy mam możliwość przetestowania go na własnej skórze.

  M.A.C Cosmetics to świetna firma, z produktami o świetnej jakości. Już od 2008 roku, kiedy studiowałam w Toronto, regularnie używam ich kosmetyków. Nie pamiętam od kiedy w Galerii Krakowskiej MAC ma swoje stanowisko, ale to tylko namiastka tego, co ta firma ma w swoim asortymencie. O limitowanych edycjach u nas nie ma mowy, albo się tak szybko wyprzedają, albo może w ogóle ich nie dostają. Dlatego tak bardzo ucieszył mnie niedawno otwarty sklep internetowy MAC maccosmetics.pl (KLIK). Ale jest taka odrębna sfera bycia użytkownikiem produktów MAC, która wymaga spotkania twarzą w twarz.
  Akcja back2MAC to wspaniała inicjatywa, którą MAC promuje ochronę środowiska. Za 6 pustych opakowań po produktach MAC dostaje się szminkę z regularnego asortymentu za darmo! Podkreślić jeszcze muszę, że nie chodzi o kartonowe pudełka, lecz o te plastikowe, w których bezpośrednio przechowywane są kosmetyki. Jako regularna użytkowniczka mineralnego pudru MINERALIZE SKINFINISH NATURAL, trochę mi się ich nazbierało. Ponieważ nadchodzi lato zaopatrzyłam się w szminkę o w najgorętszym kolorze sezonu pomarańczowo- czerwonym o wykończeniu matowym. Przyszło mi na nią specjalnie czekać, ale się udało. Jest piękna, a Panie konsultantki w MAC bardzo uprzejme i życzliwe:D
  Zatem nie wyrzucajcie pustych opakowań po produktach MAC. Ja swoje 11 też nie uzbierałam w miesiąc, a w 6 lat. Za to teraz mogę się cieszyć piękną szminką, zupełnie za darmo, a i jeszcze przyczyniłam się do niezaśmiecania środowiska:)

  Korzystałyście już z akcji back2MAC? Długo zajęło Wam zebranie 6 opakowań?


  1 komentarze :

  1. Chciałabym otworzyć swój salon kosmetyczny i zastanawiam się nad tym gdzie kupić wanienka ultradźwiękowa . Wiem jednak, że jest to bardzo duża inwestycja i sporo pieniędzy musiałabym wydać za jednym razem. Z drugiej strony i tak wyjdzie mi to taniej, niż miałabym kupować każde urządzenie z osobna... Gdzie najlepiej szukać takich sprzętów? Czy możecie polecić jakąś hurtownie? Czy warto zamawiać przez Internet?

   OdpowiedzUsuń

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM