• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  BACK2MAC


  Uwielbiam kreatywne firmy. Podobnie jak cieszy mnie polityka niektórych sklepów internetowych, zachęcających do zakupu kolejnych produktów przed dodawanie miniproduktów i próbek. Trudniej jest mi podjąć decyzję, kiedy mam kupić produkt 'w ciemno', niż kiedy mam możliwość przetestowania go na własnej skórze.

  M.A.C Cosmetics to świetna firma, z produktami o świetnej jakości. Już od 2008 roku, kiedy studiowałam w Toronto, regularnie używam ich kosmetyków. Nie pamiętam od kiedy w Galerii Krakowskiej MAC ma swoje stanowisko, ale to tylko namiastka tego, co ta firma ma w swoim asortymencie. O limitowanych edycjach u nas nie ma mowy, albo się tak szybko wyprzedają, albo może w ogóle ich nie dostają. Dlatego tak bardzo ucieszył mnie niedawno otwarty sklep internetowy MAC maccosmetics.pl (KLIK). Ale jest taka odrębna sfera bycia użytkownikiem produktów MAC, która wymaga spotkania twarzą w twarz.
  Akcja back2MAC to wspaniała inicjatywa, którą MAC promuje ochronę środowiska. Za 6 pustych opakowań po produktach MAC dostaje się szminkę z regularnego asortymentu za darmo! Podkreślić jeszcze muszę, że nie chodzi o kartonowe pudełka, lecz o te plastikowe, w których bezpośrednio przechowywane są kosmetyki. Jako regularna użytkowniczka mineralnego pudru MINERALIZE SKINFINISH NATURAL, trochę mi się ich nazbierało. Ponieważ nadchodzi lato zaopatrzyłam się w szminkę o w najgorętszym kolorze sezonu pomarańczowo- czerwonym o wykończeniu matowym. Przyszło mi na nią specjalnie czekać, ale się udało. Jest piękna, a Panie konsultantki w MAC bardzo uprzejme i życzliwe:D
  Zatem nie wyrzucajcie pustych opakowań po produktach MAC. Ja swoje 11 też nie uzbierałam w miesiąc, a w 6 lat. Za to teraz mogę się cieszyć piękną szminką, zupełnie za darmo, a i jeszcze przyczyniłam się do niezaśmiecania środowiska:)

  Korzystałyście już z akcji back2MAC? Długo zajęło Wam zebranie 6 opakowań?


  1 komentarze :

  1. Chciałabym otworzyć swój salon kosmetyczny i zastanawiam się nad tym gdzie kupić wanienka ultradźwiękowa . Wiem jednak, że jest to bardzo duża inwestycja i sporo pieniędzy musiałabym wydać za jednym razem. Z drugiej strony i tak wyjdzie mi to taniej, niż miałabym kupować każde urządzenie z osobna... Gdzie najlepiej szukać takich sprzętów? Czy możecie polecić jakąś hurtownie? Czy warto zamawiać przez Internet?

   OdpowiedzUsuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK