• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  MISSION POSSIBLE? CZYLI WALKA Z CELLULITEM  Wypowiadam wojnę cellulitowi:) Mimo, że mój jest widoczny dopiero po ściśnięciu skóry, to ja wiem, że on tam jest, i to wystarcza, by zapragnąć się go pozbyć. Zainspirowana filmikiem Callmeblondee postanowiłam iść w jej ślady i spróbować pozbyć się niechcianej na udach podskórnej struktury. 
  Kupiłam na allegro bańki chińskie za ok. 30 zł z wysyłką. Następnie zrobiłam analizę olejków do masażu, i ponieważ i tak podobno najskuteczniejszy jest pomarańczowy, postanowiłam kupić dokładnie ten sam, o którym mówiła Callmeblondee - ALTERRA Brzoza i Pomarańcza. Ślicznie pachnie, ale rzeczywiście jest raczej mało wydajny. Ot taka zbieżność:D Na walkę z cellulitem nigdy nie jest za późno, więc i połowa maja brzmi dobrze. Jak mi idzie? Hmmm... na udach mam kilka zasinień, bo manewrowanie tą bańką wcale nie jest takie proste jak się wydaje. A jak przyssiesz ją na dłużej niż sekunda to już się robi 'malinka':D Nie poddaję się, chociaż powiem, że to odczucie podobne niczym rura odkurzacza przyssana do skóry, nie należy do moich ulubionych. Zobaczymy jakie będą efekty, zwłaszcza, że nie mam jakiejś konkretnej daty, na którą uporczywy problem miałby zniknąć, cierpliwość może być zatem pomocna. Dam znać za....mmmmm....kilka miesięcy:D

  A Wy macie jakieś skuteczne metody do walki z cellulitem? Używałyście może bańki chińskiej wcześniej w ten sposób? Dała efekty i widoczność cellulitu zmniejszyła się?

  KILKA PRZYDATNYCH RAD DOTYCZĄCYCH WALKI 
  Z CELLULITEM ZNAJDZIECIE TAKŻE NA BLOGU:


  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK