• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  PALETKA SLEEK DEL MAR I ESSENCE COOKIES & CREAM Z URODOMANIA.COM  Od początku kwietnia, odkąd tylko usłyszałam o kolekcji Cookies&Cream firmy Essence, pytałam o nią w każdej drogerii i perfumerii. Niestety nigdzie nie było, co więcej nikt o nie nie słyszał. Zdjęcia całej kolekcji pojawiały się na portalach urodowych jako zapowiedź oraz zagranicznych, głównie niemieckich, blogach. Na stronie firmy widniała informacja, że będą w Polsce dostępne kwiecień-maj, a bliżej końca maja ani widu, ani słychu.

  W końcu wypatrzyłam, i to całą, kolekcję dostępną w sklepie urodomania.com (KLIK), i nie mogąc się powstrzymać, zamówiłam perełki rozświetlające  i róż w ślicznym kolorze. Perełki nadają piękny, naturalny połysk cerze. Nie mają drobinek brokatowych, nie powodują efektu nadmiernego blasku. Róż ma ciepły, czerwony odcień. Tu tez wina może być moja nieumiejętność, ale póki co mam wrażenie, że nierównomiernie się rozprowadza. Ale kolor ma rumiany:), po moich chłodnych odcieniach różu, to miła odmiana. Oprócz tego skusiłam się na paletkę Sleek del mar z limitowanej kolekcji. Od dawna słyszałam o paletkach Sleek, ale nie miałam okazji się z nimi bliżej poznać, wobec tego zamówiłam wersje 'Del Mar', ponieważ ma bardzo 'mojowe' kolory. Widziałam też wiele filmików na YouTube vlogerek, które bardzo lubię, z użyciem tej właśnie wersji kolorystycznej. Chwaliły ją:


   Szczerze, myślałam, że cienie są lepszej jakości, lepiej napigmentowane. A może wynika to z braku wprawy ich nakładania. Nie wiem. Przy okazji kupiłam także super rzęsy Ardel, o których wiele dobrego słyszałam i rzeczywiście wyglądają bardzo naturalnie, a które idealnie nadadzą się na zbliżającą się wielka okazję.

  Co do sklepu URODOMANIA.COM to przesyłka dotarła szybko, niemniej jednak to mało fajne, że nie dostałam nawet jednej próbeczki, mimo wydania ponad 70 zł. To już raczej rzadko spotykane.


  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK