• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  BEGLOSSY SIERPIEŃ 2014


  Tak bardzo się starałam! Tak dzielnie się trzymałam!
  Minął kwiecień, maj, czerwiec. A ja nic! Minął i lipiec.... Zawartość żadnego z niezakupionych pudełek nie zrobiła na mnie najmniejszego wrażenia, z resztą nie tylko na mnie. Ale nie ukrywam, że z wytęsknieniem co miesiąc sprawdzałam co zawierają kolejne edycje. Czytałam recenzje innych i gratulowałam sobie w duchu, że nie skusiłam się na żadne z nich. Mój umysł zajęty był planowaniem wesela, więc nie tęskniłam za tym cudownym dreszczykiem emocji wywołanym tajemniczą zawartością pudełka, które lada chwila zostanie dostarczone do moich rąk. Ale w tym miesiącu wszystko się zmieniło.... i już nic nie będzie takie samo:D

  Nie będę się oszukiwać, już dzień przed dostawą, ale nie do mnie, śledziłam doniesienia internetowe... facebook poinformował: 'pudełka zostaną dostarczone już jutro!'. Ok. Na drugi dzień burza na fb. 'Świetne pudełko!', 'najlepsze od miesięcy!', 'wszystko mi w nim pasuje', 'tak się cieszę, że mam je w domu, jest cudowne', 'tak pięknie pachnie pomarańczami już przy otwieraniu'. Przepełniła mnie radość, jakby wróciło coś, czego dawno nie doświadczyłam, chociaż nie oszukujmy się, to tylko kosmetyki:)
  A co! Sierpniowy beGLOSSY jest już mój! Ot cała historia:)
  Pewnie jestem ostatnia, która pokazuje zawartość, ale dostałam je dopiero w drugiej dostawie, wczoraj. Żeby nie było tak cudownie to zamiast wyczekiwanego masełka do ust z Organique dostałam pełny parabenów krem pod oczy z Olay. Trudno, cóż zrobić! Rzeczywiście pięknie pachnie, pudełko jest urocze, a kosmetyki chętnie wypróbuję:) Najbardziej zależało mi na top coat z Nail Inc., którego wartość samego w sobie przekracza wartość całego pudełka. Aha, jestem też szczerze rozczarowana zawartością merytoryczną dołączonego do pudełka magazynu, który jest niczym innym jak zbiorem reklam.

  AKTUALIZACJA 27.08.2014:)
  Tylko dziś, czyli 27 sierpnia 2014, wpisując w zamówieniu beGLOSSY (KLIK)
  kod zniżkowy FB-SHOP, zapłacicie o 20 zł mniej, zarówno za pojedyncze pudełko SIERPIEŃ zamiast 49 zł tylko 29 zł, jak i za subskrypcję 3 miesięczną zamiast 132 zł 112 zł :), a za 6 miesięczną 245 zł 225 zł. To dobra wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie zamówili sierpniowego pudełka i jeszcze się wahają, jak i dla tych, którzy mają wątpliwości, czy warto:) Szybko, szybko, bo liczba pudełek i czas jest ograniczony!


   

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM