• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  BEGLOSSY SIERPIEŃ 2014


  Tak bardzo się starałam! Tak dzielnie się trzymałam!
  Minął kwiecień, maj, czerwiec. A ja nic! Minął i lipiec.... Zawartość żadnego z niezakupionych pudełek nie zrobiła na mnie najmniejszego wrażenia, z resztą nie tylko na mnie. Ale nie ukrywam, że z wytęsknieniem co miesiąc sprawdzałam co zawierają kolejne edycje. Czytałam recenzje innych i gratulowałam sobie w duchu, że nie skusiłam się na żadne z nich. Mój umysł zajęty był planowaniem wesela, więc nie tęskniłam za tym cudownym dreszczykiem emocji wywołanym tajemniczą zawartością pudełka, które lada chwila zostanie dostarczone do moich rąk. Ale w tym miesiącu wszystko się zmieniło.... i już nic nie będzie takie samo:D

  Nie będę się oszukiwać, już dzień przed dostawą, ale nie do mnie, śledziłam doniesienia internetowe... facebook poinformował: 'pudełka zostaną dostarczone już jutro!'. Ok. Na drugi dzień burza na fb. 'Świetne pudełko!', 'najlepsze od miesięcy!', 'wszystko mi w nim pasuje', 'tak się cieszę, że mam je w domu, jest cudowne', 'tak pięknie pachnie pomarańczami już przy otwieraniu'. Przepełniła mnie radość, jakby wróciło coś, czego dawno nie doświadczyłam, chociaż nie oszukujmy się, to tylko kosmetyki:)
  A co! Sierpniowy beGLOSSY jest już mój! Ot cała historia:)
  Pewnie jestem ostatnia, która pokazuje zawartość, ale dostałam je dopiero w drugiej dostawie, wczoraj. Żeby nie było tak cudownie to zamiast wyczekiwanego masełka do ust z Organique dostałam pełny parabenów krem pod oczy z Olay. Trudno, cóż zrobić! Rzeczywiście pięknie pachnie, pudełko jest urocze, a kosmetyki chętnie wypróbuję:) Najbardziej zależało mi na top coat z Nail Inc., którego wartość samego w sobie przekracza wartość całego pudełka. Aha, jestem też szczerze rozczarowana zawartością merytoryczną dołączonego do pudełka magazynu, który jest niczym innym jak zbiorem reklam.

  AKTUALIZACJA 27.08.2014:)
  Tylko dziś, czyli 27 sierpnia 2014, wpisując w zamówieniu beGLOSSY (KLIK)
  kod zniżkowy FB-SHOP, zapłacicie o 20 zł mniej, zarówno za pojedyncze pudełko SIERPIEŃ zamiast 49 zł tylko 29 zł, jak i za subskrypcję 3 miesięczną zamiast 132 zł 112 zł :), a za 6 miesięczną 245 zł 225 zł. To dobra wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie zamówili sierpniowego pudełka i jeszcze się wahają, jak i dla tych, którzy mają wątpliwości, czy warto:) Szybko, szybko, bo liczba pudełek i czas jest ograniczony!


   

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK