• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  CZYM SIĘ ROZWESELIĆ W PONURY DZIEŃ?  Dzisiejszy dzień należy do gatunku 'Weźcie mnie stąd!' przeplatane kichaniem i ziewaniem. Na pewno
  poważny wpływ na takie samopoczucie ma chroniczny brak wolego czasu bez nieustannego rozmyślania na temat rzeczy, które powinnam zrobić i komunikat w radio o gwałtownym spadku ciśnienia. Przerwa od bloga nie wynika z mojego lenistwa, a najnormalniej w świecie z braku motywacji, aby w ciągu jedynej wolnej chwili w trakcie dnia zasiąść ponownie przed monitor, gdzie spędziłam ostatnie 10 godzin, i napisać coś kreatywnego. To nie moja zła wola! Na prawdę. Ale obiecuje sobie, że kiedy skończę projekty, to będę bardziej systematyczna, chociażby i tylko dla siebie.
  Żeby nie zwariować z natłoku myśli, które normalnie nie dawały by mi spać, lub zaprzątały mi sny, codziennie przed pójściem spać muszę się 'zresetować'. Świetnie się do tego nadają filmiki na YouTubie, które wpadły mi w oko przez przypadek.

  Z  'rozweselaczy' bezkonkurencyjne:
  BUZZFEEDVIOLET!!
  Uwielbiam ich świetne pomysły, błyskotliwe spostrzeżenia;), spojrzenie na ludzkie zachowania, sposób realizacji filmików i przede wszystkim za niezwykłe poczucie humoru. 


  MACHINIMA ETC
  z serii Creepy Text Theatre
  Smsowe kurioza tekstowe powstałe przy działaniu fantazji słownika w smartfonach to jedno z moich ulubionych przyczyn mojego niekontrolowanego śmiechu. Zwłaszcza te amerykańskie, absurdalne. Nieraz chamskie, ale wciąż hilarious! Uwielbiam też czytać takie wpadki, np.: na Pinterest, ale na żywo brzmią jeszcze lepiej:)

  SIMON'S CAT
  To tak jakbym widziała moje koty w domu. Simon's cat jednak posiada w jednej swojej postaci zachowania ich obu. Jest słodki, sprytny, nieco wredny i przekorny na swój przecudny sposób. Te filmiki trwają chwilę, ale zawsze poprawiają mi humor:)

   Nie ukrywam, że humor można też poprawić na inne sposoby. Wczoraj jeden z nich wprowadziłam w życie:D 
  PROMOCJA W ROSSMANN'ie:)
  1+1 KOSMETYK GRATIS

  Nic tak nie poprawi humoru kobiecie, jak zakupy. Nawet te najmniejsze. Praktyczny drobiazg i życie staje się piękniejsze:)
  Czyż to nie wspaniała sprawa, kupując nowy tusz do rzęs, bo stary akurat nam się kończy, za darmo bierzemy co tylko nam się z kolorówki podoba. Ja stwierdziłam, że nie kupię nic na zapas. Ale zainwestowałam w tusz RIMMEL i wzięłam róż MAYBELLINE, a potem skusiłam się na 2 szminki MAYBELLINE dla siebie i mamy. Ale o tym jeszcze wspomnę.
  POSPIESZCIE SIĘ, KOSMETYKI NA PÓŁKACH JESZCZE SĄ, ALE PROMOCJA W ROSSMANN'ie TRWA TYLKO DO 19 LISTOPADA 2014.

  A JAK WY UMILACIE SOBIE PONURE DNI?
  CZY MACIE NA YOUTUBE FILMIKI, KTÓRE ODPĘDZĄ NAJBARDZIEJ PRZYGNĘBIAJĄCE MYŚLI?
  A MOŻE KTÓRAŚ Z MOICH PROPOZYCJI PRZYPADŁA WAM DO GUSTU:)
  KUPUJECIE KOSMETYKI W ROSSMANN'IE PRZY OKAZJI  TAKICH AKCJI?
  GROMADZICIE ZAPASY?
  DAJCIE ZNAĆ:)
  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK