• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  JOY BOX, CZYLI NOWA FORMA PUDEŁEK Z KOSMETYKAMI


  Nowa, bo nie opiera się na niespodziance, wynikającej z niewiedzy o zawartości pudełka jakie zostanie do nas dostarczone, a z atrakcyjności produktów i możliwości wybrania 3 z 9 znajdujących się w pudełku kosmetyków. Po całej serii rozczarowań z beGLOSSY, to interesująca alternatywa, ponieważ ja byłam strasznie rozczarowana zawartością ich kilku edycji, co w ostateczności doprowadziło do zerwania przeze mnie subskrypcji. Postanowiłam, że najwyżej na bieżąco zdecyduję , czy któreś pudełeczko mnie zainteresuje, jak już zobaczę zawartość. Czyli dokładnie to co zrobiło JOY! Ale to nie koniec, bo nie ma rozczarowania wynikającego z dostarczonej wersji: A, B lub C. Tutaj wszystko jest jasne. Uważam, że to bardzo, ale to bardzo kusząca nowość!!! No i co z moim postanowieniem przystopowania z kupowaniem pudełeczek? Nie kupię tym razem, bo dzięki GlossyDots zapracowałam na darmowe pudełko GRUDZIEŃ. Ale będę obserwować,zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że tylko pierwsza edycja, będzie taka wypasiona (kosmetyki dobrej jakości), a potem to już równia pochyła w dół. Oby nie.

  Przez chwilę zainteresowałam się pudełkiem PinkJoy, którego idea też mi się podobała: kosmetyki nieznane w Polsce i pochodzące z różnych krajów. Pierwsza edycja z kosmetykami z Rosji zrobiła furorę, niestety każda następna już była słabsza, łącznie z ostatnią, która miała być z Wielkiej Brytanii, a w konsekwencji została zmieniona na kosmetyki w większości z USA, które są najczęściej kupowane w WB. No i czas oczekiwania, to więcej niż miesiąc.
  Naszło mnie zatem takie oto pytanie:
  co i jak kusi miłośniczki kosmetyków na polskim rynku w tej chwili i jak różne możliwości mają się do siebie?

  PYTANIE - beGLOSSY - ShinyBox - JOY BOX- SEPHORA BOX
  CZY PRZED WYSYŁKĄ ZNASZ ZAWARTOŚĆ? - NIE - NIE - TAK - TAK
  CZY MOŻESZ WYBRAĆ ZAWARTOŚĆ SAMA? - NIE - NIE - TAK - NIE
  CZY JEST ELEMENT ZASKOCZENIA? - TAK - TAK - NIE - NIE
   JAKA JEST CENA? - 49zł - 49zł - 49zł - NIC przy zakupach powyżej 200zł/250zł, za darmo
  CO MIESIĄC NOWE PUDEŁKO? - TAK - TAK - TAK - NIE
  ILE PRODUKTÓW ZNAJDUJE SIĘ W PUDEŁKU? - minimum 5 - wartość pudełka zawsze przewyższa cenę zakupu - minimum 8 kosmetyków - ostatnio 9-10 kosmetyków

  A CO JEST WAŻNE DLA WAS? WOLICIE MIEĆ NIESPODZIANKĘ, CZY Z GÓRY WIEDZIEĆ CO DO WAS PRZYJDZIE? A MOŻE SKUSICIE SIĘ NA JOY BOX?
  MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ (KLIK)
  MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ (KLIK)
  MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ (KLIK)

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK