• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  JOY BOX, CZYLI NOWA FORMA PUDEŁEK Z KOSMETYKAMI


  Nowa, bo nie opiera się na niespodziance, wynikającej z niewiedzy o zawartości pudełka jakie zostanie do nas dostarczone, a z atrakcyjności produktów i możliwości wybrania 3 z 9 znajdujących się w pudełku kosmetyków. Po całej serii rozczarowań z beGLOSSY, to interesująca alternatywa, ponieważ ja byłam strasznie rozczarowana zawartością ich kilku edycji, co w ostateczności doprowadziło do zerwania przeze mnie subskrypcji. Postanowiłam, że najwyżej na bieżąco zdecyduję , czy któreś pudełeczko mnie zainteresuje, jak już zobaczę zawartość. Czyli dokładnie to co zrobiło JOY! Ale to nie koniec, bo nie ma rozczarowania wynikającego z dostarczonej wersji: A, B lub C. Tutaj wszystko jest jasne. Uważam, że to bardzo, ale to bardzo kusząca nowość!!! No i co z moim postanowieniem przystopowania z kupowaniem pudełeczek? Nie kupię tym razem, bo dzięki GlossyDots zapracowałam na darmowe pudełko GRUDZIEŃ. Ale będę obserwować,zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że tylko pierwsza edycja, będzie taka wypasiona (kosmetyki dobrej jakości), a potem to już równia pochyła w dół. Oby nie.

  Przez chwilę zainteresowałam się pudełkiem PinkJoy, którego idea też mi się podobała: kosmetyki nieznane w Polsce i pochodzące z różnych krajów. Pierwsza edycja z kosmetykami z Rosji zrobiła furorę, niestety każda następna już była słabsza, łącznie z ostatnią, która miała być z Wielkiej Brytanii, a w konsekwencji została zmieniona na kosmetyki w większości z USA, które są najczęściej kupowane w WB. No i czas oczekiwania, to więcej niż miesiąc.
  Naszło mnie zatem takie oto pytanie:
  co i jak kusi miłośniczki kosmetyków na polskim rynku w tej chwili i jak różne możliwości mają się do siebie?

  PYTANIE - beGLOSSY - ShinyBox - JOY BOX- SEPHORA BOX
  CZY PRZED WYSYŁKĄ ZNASZ ZAWARTOŚĆ? - NIE - NIE - TAK - TAK
  CZY MOŻESZ WYBRAĆ ZAWARTOŚĆ SAMA? - NIE - NIE - TAK - NIE
  CZY JEST ELEMENT ZASKOCZENIA? - TAK - TAK - NIE - NIE
   JAKA JEST CENA? - 49zł - 49zł - 49zł - NIC przy zakupach powyżej 200zł/250zł, za darmo
  CO MIESIĄC NOWE PUDEŁKO? - TAK - TAK - TAK - NIE
  ILE PRODUKTÓW ZNAJDUJE SIĘ W PUDEŁKU? - minimum 5 - wartość pudełka zawsze przewyższa cenę zakupu - minimum 8 kosmetyków - ostatnio 9-10 kosmetyków

  A CO JEST WAŻNE DLA WAS? WOLICIE MIEĆ NIESPODZIANKĘ, CZY Z GÓRY WIEDZIEĆ CO DO WAS PRZYJDZIE? A MOŻE SKUSICIE SIĘ NA JOY BOX?
  MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ (KLIK)
  MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ (KLIK)
  MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ (KLIK)

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM