• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  L'OCCITANE I ELLE LUTY 2015


  Pragnę pospieszyć z cenną informacją :D, że najnowszy numer miesięcznika  ELLE możemy kupić wraz z uroczym dodatkiem, i to nie byle jakim, bo kremem do rąk francuskiej marki L'OCCITANE!
  Jak miło, że polskie magazyny zaczynają doganiać światowy poziom w dołączanych do wydań dodatków. Może nie jest to duża pojemność, nie ma co oczekiwać na samym początku fajerwerków, bo jedynie 10ml, ale to w sam raz żeby wypróbować ten nietani produkt (~30zł za 30ml) przed ewentualnym zakupem pełnowymiarowej wersji. Taki uroczy drobiazg wygląda przeuroczo w torebce i w taką pogodę zawsze dobrze go mieć pod ręką.  Podobno jest kilka dostępnych wersji tego produktu. Ja wybrałam ten z 20% zawartością masła shea (ok, były trzy egzemplarze  wyłącznie z tą wersją, ale za to były:), i jestem nim zachwycona. Przede wszystkim cudownie pachnie, ma bogatą konsystencję, ale też szybko się wchłania. Pozostawia skórę dłoni nawilżoną i miękką w dotyku. W te mroźne i wietrzne dni sprawdza się w sam raz. Jak na cenę wraz z magazynem 9,99zł, to miła okazja:) a przecież ELLE to ciekawa lektura dla wszystkich miłośniczek mody i urody.


  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM