• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  L'OCCITANE I ELLE LUTY 2015


  Pragnę pospieszyć z cenną informacją :D, że najnowszy numer miesięcznika  ELLE możemy kupić wraz z uroczym dodatkiem, i to nie byle jakim, bo kremem do rąk francuskiej marki L'OCCITANE!
  Jak miło, że polskie magazyny zaczynają doganiać światowy poziom w dołączanych do wydań dodatków. Może nie jest to duża pojemność, nie ma co oczekiwać na samym początku fajerwerków, bo jedynie 10ml, ale to w sam raz żeby wypróbować ten nietani produkt (~30zł za 30ml) przed ewentualnym zakupem pełnowymiarowej wersji. Taki uroczy drobiazg wygląda przeuroczo w torebce i w taką pogodę zawsze dobrze go mieć pod ręką.  Podobno jest kilka dostępnych wersji tego produktu. Ja wybrałam ten z 20% zawartością masła shea (ok, były trzy egzemplarze  wyłącznie z tą wersją, ale za to były:), i jestem nim zachwycona. Przede wszystkim cudownie pachnie, ma bogatą konsystencję, ale też szybko się wchłania. Pozostawia skórę dłoni nawilżoną i miękką w dotyku. W te mroźne i wietrzne dni sprawdza się w sam raz. Jak na cenę wraz z magazynem 9,99zł, to miła okazja:) a przecież ELLE to ciekawa lektura dla wszystkich miłośniczek mody i urody.


  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK