• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  MODNE ŚNIADANIE W H&M, RABAT 20% NA CAŁE ZAKUPY 04-05.02.2015


  Ciekawa akcja:) Prawdziwie modne śniadanie w H&M, w towarzystwie 20% rabatu i darmowego manicure już 4 i 5 lutego! Będą przekąski (jak na modny sklep przystało oczywiście zdrowe:), napoje i upominki:) Nie wiem czy odbywa się to pierwszy raz, szczerze mówiąc nigdy się nie spotkałam z takim wydarzeniem, ale jak dla mnie to dobry pomysł na skuteczne zapomnienie przez klientów o wyprzedażach i zachęcenie ich do kupna rzeczy z nowej kolekcji:) Sprytny 'chłyt matetingowy':D Ale kto już wypatrzył coś ciekawego z nowej kolekcji, to ma okazję zaoszczędzić 1/5 ceny. Ja się nie wybieram. Zaszalałam w tym roku na wyprzedażach przekraczając wszelkie granice i osiągnięcia z poprzednich lat. Co prawda nie wychodziłam z naręczami przecenionych ciuchów, ale kilka sztuk to już tak. Nie wspominając o paczce ze Stradivariusa, która jeszcze nie dotarła, w środku znajdują się trzy pary identycznych, ślicznych baletek w rozmiarach 36, 37 i 38:D
  Nie mniej jednak gdyby nie praca, przeszłabym się z ciekawości zobaczyć co i jak będzie zorganizowane i czy rzeczywiście będą tłumy zwabione nowościami w niższej cenie.

  W KRAKOWIE:
  4  lutego GALERIA KRAKOWSKA
  5 lutego GALERIA BONARKA
  Pełna lista sklepów biorących udział w promocji na stronie facebookU tutaj (KLIK)
  CZY KIEDYKOLWIEK BRALIŚCIE UDZIAŁ W TAKIEJ AKCJI? CZY TAKA PROMOCJA ZACHĘCA DO WYDANIA PIENIĘDZY W ZAMIAN ZA OBIETNICĘ JEDZENIA I MANICURE?

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK