• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  MODNE ŚNIADANIE W H&M, RABAT 20% NA CAŁE ZAKUPY 04-05.02.2015


  Ciekawa akcja:) Prawdziwie modne śniadanie w H&M, w towarzystwie 20% rabatu i darmowego manicure już 4 i 5 lutego! Będą przekąski (jak na modny sklep przystało oczywiście zdrowe:), napoje i upominki:) Nie wiem czy odbywa się to pierwszy raz, szczerze mówiąc nigdy się nie spotkałam z takim wydarzeniem, ale jak dla mnie to dobry pomysł na skuteczne zapomnienie przez klientów o wyprzedażach i zachęcenie ich do kupna rzeczy z nowej kolekcji:) Sprytny 'chłyt matetingowy':D Ale kto już wypatrzył coś ciekawego z nowej kolekcji, to ma okazję zaoszczędzić 1/5 ceny. Ja się nie wybieram. Zaszalałam w tym roku na wyprzedażach przekraczając wszelkie granice i osiągnięcia z poprzednich lat. Co prawda nie wychodziłam z naręczami przecenionych ciuchów, ale kilka sztuk to już tak. Nie wspominając o paczce ze Stradivariusa, która jeszcze nie dotarła, w środku znajdują się trzy pary identycznych, ślicznych baletek w rozmiarach 36, 37 i 38:D
  Nie mniej jednak gdyby nie praca, przeszłabym się z ciekawości zobaczyć co i jak będzie zorganizowane i czy rzeczywiście będą tłumy zwabione nowościami w niższej cenie.

  W KRAKOWIE:
  4  lutego GALERIA KRAKOWSKA
  5 lutego GALERIA BONARKA
  Pełna lista sklepów biorących udział w promocji na stronie facebookU tutaj (KLIK)
  CZY KIEDYKOLWIEK BRALIŚCIE UDZIAŁ W TAKIEJ AKCJI? CZY TAKA PROMOCJA ZACHĘCA DO WYDANIA PIENIĘDZY W ZAMIAN ZA OBIETNICĘ JEDZENIA I MANICURE?

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM