• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  INSPIRED BY, NOWA IDEA BOX'A


  Zupełnie przez przypadek, chyba przez mail reklamowy, dowiedziałam się o istnieniu pudełka INSPIRED BY. Alternatywa dla boxów z kosmetykami i biżuterią. Na czym to polega? Możemy sprezentować sobie zestaw skomponowany przez jednego z autorów - celebrytów - znane postaci z różnych dziedzin polskiego showbiznesu, zaproszone do współpracy: Kasia Tusk (blogerka modowa), Ewa Chodakowska (guru polskiego finessu) , Agnieszka Jastrzębska (dziennikarka lifestylowa), Aneta Zając (aktorka serialowa), Anna Wędzikowska (dziennikarka i prezenterka telewizyjna), Charlize Mystery (blogerka modowa) oraz Stefano Terrazzino (tancerz). Szerokie spektrum osobowości, z których każdy znajdzie osobę, która inspiruje. 

  MOŻNA WSTĘPNIE POGDYBAĆ, CO TAK DOBRANI AUTORZY REPREZENTUJĄ:
  * Ewa Chodakowska - osoby aktywnie spędzające czas, którym zależy na zdrowym trybie życia: ciężarki, skakanka, notatnik do sporządzania statystyk/ liczenia kalorii, książka o zdrowym żywieniu/diecie, pulsometr.
  * Kasia Tusk - osoby lubiące modę i odkrywanie nowości kosmetycznych: książka powieść/kucharska, magazyn o wnętrzach, polskie nowości kosmetyczne, breloczek/stonowane kolczyki, ulubiony długopis
  * Charlize Mystery - osoby lubiące bawić się modą, nieco bardziej 'kolorowo': szminka w intensywnym kolorze, ulubiony szal, perfumy, sztuczna biżuteria.
  Dla mnie takie zestawienia byłyby logiczne, przynajmniej wybierając w ciemno, tego bym się spodziewała. Ale tak naprawdę, póki edycja nie pojawi się na rynku, nie wiadomo, w jakim kierunku pójdzie.

  CO MOŻE ZNALEŹĆ SIĘ W ZESTAWIE?
  Ekskluzywne i oryginalne przedmioty tworzące unikatowy zestaw, dobrane z największą dbałością przez każdego z autorów w sposób, który odzwierciedla ich osobę oraz gusta. Mogą to być: książki, kosmetyki, płyty, gadżety, akcesoria i biżuteria oraz, co wyjątkowo firma podkreśla, autorskie listy od tychże gwiazd, wyjaśniające nieprzypadkowość dobranych przedmiotów.

  W CZYM FIRMA PRZEGIĘŁA?
  Ja rozumiem, że dyplomacja - nie podajemy ceny wprost - ale na początku przeczytałam informację o kosztach takiego pudełka szybko i zrozumiałam ją inaczej. Jak dokładnie przeanalizowałam fakty i wczytałam się w regulamin okazało się, że:
  kwartalna subskrypcja za 99 - 169 zł i pudełko otrzymywane raz na 3 miesiące
  to w istocie:
  1 pudełko = 99 -169 zł
  z obietnicą, że wartość zawartości pudełka w przypadku Kasi Tusk to ponad 400 zł, Ewy Chodakowskiej około 400 zł, reszta autorów oscyluje w granicach 99 -139 zł za subskrypcję i wartości produktu około 300 zł.
  No i sformułowanie: 
  'To poniekąd zaproszenie gwiazdy do domu.'
  Poważnie? Ale ok. 
  źródło
  Podsumowując uważam, że to całkiem ciekawa alternatywa dla wszystkich box'ów na rynku. Nie wiem jak przyjmie się to w Polsce, ale myślę, że wszystko wyjaśni się po pierwszej edycji. Ocenimy czy takie gadżety są trafione, atrakcyjne i opłacalne. Ja jestem raczej na nie, kwota 169 zł nie jest mała, a puki co to cena za kota w worku. Jeśli miałabym się zdecydować na któregoś z autorów, to bez wahania wybrałabym Kasię Tusk, bo osobowością najbardziej mi odpowiada, no i GlossyBOX jej autorstwa przypadł mi do gustu. Co nie zmienia faktu, że ta opcja jest najdroższa z możliwych.

  A WY CO MYŚLICIE O TAKIEJ PROPOZYCJI? SKUSICIE SIĘ? CZY INSPIREDBY ODNIESIE SUKCES PORÓWNYWALNY DO JOYBOX'a, KTÓRY WCZORAJ WYPRZEDAŁ SIĘ W CIĄGU GODZINY?

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (165) kosmetyki (158) DIY (82) KREATYWNIE (80) KUCHNIA (80) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (44) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM