• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  INSPIRED BY, NOWA IDEA BOX'A


  Zupełnie przez przypadek, chyba przez mail reklamowy, dowiedziałam się o istnieniu pudełka INSPIRED BY. Alternatywa dla boxów z kosmetykami i biżuterią. Na czym to polega? Możemy sprezentować sobie zestaw skomponowany przez jednego z autorów - celebrytów - znane postaci z różnych dziedzin polskiego showbiznesu, zaproszone do współpracy: Kasia Tusk (blogerka modowa), Ewa Chodakowska (guru polskiego finessu) , Agnieszka Jastrzębska (dziennikarka lifestylowa), Aneta Zając (aktorka serialowa), Anna Wędzikowska (dziennikarka i prezenterka telewizyjna), Charlize Mystery (blogerka modowa) oraz Stefano Terrazzino (tancerz). Szerokie spektrum osobowości, z których każdy znajdzie osobę, która inspiruje. 

  MOŻNA WSTĘPNIE POGDYBAĆ, CO TAK DOBRANI AUTORZY REPREZENTUJĄ:
  * Ewa Chodakowska - osoby aktywnie spędzające czas, którym zależy na zdrowym trybie życia: ciężarki, skakanka, notatnik do sporządzania statystyk/ liczenia kalorii, książka o zdrowym żywieniu/diecie, pulsometr.
  * Kasia Tusk - osoby lubiące modę i odkrywanie nowości kosmetycznych: książka powieść/kucharska, magazyn o wnętrzach, polskie nowości kosmetyczne, breloczek/stonowane kolczyki, ulubiony długopis
  * Charlize Mystery - osoby lubiące bawić się modą, nieco bardziej 'kolorowo': szminka w intensywnym kolorze, ulubiony szal, perfumy, sztuczna biżuteria.
  Dla mnie takie zestawienia byłyby logiczne, przynajmniej wybierając w ciemno, tego bym się spodziewała. Ale tak naprawdę, póki edycja nie pojawi się na rynku, nie wiadomo, w jakim kierunku pójdzie.

  CO MOŻE ZNALEŹĆ SIĘ W ZESTAWIE?
  Ekskluzywne i oryginalne przedmioty tworzące unikatowy zestaw, dobrane z największą dbałością przez każdego z autorów w sposób, który odzwierciedla ich osobę oraz gusta. Mogą to być: książki, kosmetyki, płyty, gadżety, akcesoria i biżuteria oraz, co wyjątkowo firma podkreśla, autorskie listy od tychże gwiazd, wyjaśniające nieprzypadkowość dobranych przedmiotów.

  W CZYM FIRMA PRZEGIĘŁA?
  Ja rozumiem, że dyplomacja - nie podajemy ceny wprost - ale na początku przeczytałam informację o kosztach takiego pudełka szybko i zrozumiałam ją inaczej. Jak dokładnie przeanalizowałam fakty i wczytałam się w regulamin okazało się, że:
  kwartalna subskrypcja za 99 - 169 zł i pudełko otrzymywane raz na 3 miesiące
  to w istocie:
  1 pudełko = 99 -169 zł
  z obietnicą, że wartość zawartości pudełka w przypadku Kasi Tusk to ponad 400 zł, Ewy Chodakowskiej około 400 zł, reszta autorów oscyluje w granicach 99 -139 zł za subskrypcję i wartości produktu około 300 zł.
  No i sformułowanie: 
  'To poniekąd zaproszenie gwiazdy do domu.'
  Poważnie? Ale ok. 
  źródło
  Podsumowując uważam, że to całkiem ciekawa alternatywa dla wszystkich box'ów na rynku. Nie wiem jak przyjmie się to w Polsce, ale myślę, że wszystko wyjaśni się po pierwszej edycji. Ocenimy czy takie gadżety są trafione, atrakcyjne i opłacalne. Ja jestem raczej na nie, kwota 169 zł nie jest mała, a puki co to cena za kota w worku. Jeśli miałabym się zdecydować na któregoś z autorów, to bez wahania wybrałabym Kasię Tusk, bo osobowością najbardziej mi odpowiada, no i GlossyBOX jej autorstwa przypadł mi do gustu. Co nie zmienia faktu, że ta opcja jest najdroższa z możliwych.

  A WY CO MYŚLICIE O TAKIEJ PROPOZYCJI? SKUSICIE SIĘ? CZY INSPIREDBY ODNIESIE SUKCES PORÓWNYWALNY DO JOYBOX'a, KTÓRY WCZORAJ WYPRZEDAŁ SIĘ W CIĄGU GODZINY?

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK