• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  LAMBRE 'PARIS FLOWERS' - LAKIER DO PAZNOKCI Z TRWAŁĄ NIESPODZIANKĄ


  Nie kupiłam go z wyboru. Nigdy wcześniej nie słyszałam o firmie Lambre. Dostałam go w grudniowym beGLOSSY, niestety w paskudnym, zielonym kolorze. Nie limonka, nawet nie świeża trawka, a raczej zamszały głaz. Brudny i wyblakły odcień. Mając go nieotwartego od grudnia, teraz, na wiosnę, postanowiłam, że dam mu szansę. Są już słoneczne dni i czuć ciepło wiosny. Taka zieleń to albo teraz, albo nigdy. Ale pomijając fakt estetyki koloru, który mi się dostał, lakier ma niestety kilka wad:


   * jest nietrwały - przyzwyczajona jestem do super trwałych lakierów GoldenRose, zatem byłam w ciężkim szoku, kiedy już pod koniec dnia zauważyłam odpryski, a przecież nie szorowałam podłóg, ani nie myłam naczyń. Jak na lakier za 19,99 zł to słabo,
  * mimo tego, że całkiem nieźle się go rozprowadza na płytce paznokcia, to ma dość słabe krycie,
  * no i najgorsze - Mam mocne paznokcie i nienaruszoną innymi lakierami ani preparatami strukturę. Malowałam je jakieś 2 tygodnie temu. I jakież było moje zaskoczenie, kiedy po zaledwie dobie je zmyłam i zauważyłam, że KOLOR WTOPIŁ SIĘ W STRUKTURĘ PAZNOKCI - nie da się go pozbyć (nie da się uchwycić tego na zdjęciu). Co za tragedia. Jak mimo użycia zmywacza do paznokci, kolor może zostać na paznokciu? Ok to tylko lekko widoczna poświata, zielona! ale no ja dziękuję, z czego zrobiony jest ten lakier? A przecież nie będę nie wiem ile razy i jak mocno tarła wacikiem ze zmywaczem, bo można sobie zrobić tylko krzywdę.

  Czy ma jakieś zalety? Ja ich nie dostrzegam.

  Jakbym na niego wydała te 19,99 zł to bym się poważnie zdenerwowała, a tak, to jest to do przeżycia, że ten lakier okazał się totalnym bublem. Nie wiem, może to zależy od koloru, że jakiś barwnik jest mocniejszy niż inny, ale nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek miała taki problem z GoldenRose czy Essie

  MOJA OCENA:
  0/5
  KATASTROFA

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK