• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  BLUMA I STUDIO SULIK, GENIALNY PATENT I PIĘKNY BUKIET


   Takie oto kwiaty były nagrodą w konkursie facebookowym na Dzień Matki zorganizowanym przez BLUMĘ przy współpracy ze Studio Sulik , który moja siostra, jako jedna z trzech szczęściar, miała przyjemność wygrać, a w konsekwencji otrzymać taką cudna kompozycję. Ja też brałam w nim udział:D Kto wygrał, akurat w tym przypadku, nie ma większego znaczenia, bo w konsekwencji i tak trafiły do naszej kochanej mamy. Jestem zachwycona doborem kwiatów, które przypominają mi kwiaty które jako dziecko tak kochałam zbierać na łące. To nie taki bukiet ze sztucznego zielska i identycznych róż. Tak się fajnie złożyło, że w bukiecie są piwonie, ulubione kwiaty moje mamusi, ale nie tylko. Jest też róża, gipsówka, lewkonia (chyba:), lawenda i zboża.  Przepiękna kompozycja i bardzo cieple i sympatyczne panie w Studiu Sulik na Dominikańskiej 3 w Krakowie, od których odebrałam nagrodę mojej siostry. Ciesze się, że w tak przyjemny sposób dowiedziałam się o istnieniu tego wyjątkowego, pachnącego kwiatami miejsca z bukietami skomponowanymi w pasja, pomysłem i smakiem. Mimo dalekiej drogi transport bukietu był wyjątkowo przyjemny, fajne opakowanie/uchwycik jest uroczy i praktyczny. Mama była zachwycona, a jej uśmiech wiele dla nas znaczy:)


  3 komentarze :

  1. Gratuluję mojej córce wygranej.Obu córkom dziękuję za wspaniałe życzenia ,te i inne kwiaty.Jestem szczęśliwa i bardzo wzruszona szczególnie,że pamiętają o tym wyjątkowym dla każdej matki dniu.Przy tej okazji życzę Im,by miały takie wspaniałe dzieci jak ja .BLUMĘi Studio Sulik gratuluję pomysłu i osoby która tak pięknie skomponowała bukiet.Jeszcze raz dziękuję.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Mamusiaaaaa:) Najlepsza i najpiękniejsza na świecie:) Ojej, czytasz mojego bloga?:D

    Usuń
   2. Owszem ,jestem dumna z moich córek.

    Usuń

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM