• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  BLUMA I STUDIO SULIK, GENIALNY PATENT I PIĘKNY BUKIET


   Takie oto kwiaty były nagrodą w konkursie facebookowym na Dzień Matki zorganizowanym przez BLUMĘ przy współpracy ze Studio Sulik , który moja siostra, jako jedna z trzech szczęściar, miała przyjemność wygrać, a w konsekwencji otrzymać taką cudna kompozycję. Ja też brałam w nim udział:D Kto wygrał, akurat w tym przypadku, nie ma większego znaczenia, bo w konsekwencji i tak trafiły do naszej kochanej mamy. Jestem zachwycona doborem kwiatów, które przypominają mi kwiaty które jako dziecko tak kochałam zbierać na łące. To nie taki bukiet ze sztucznego zielska i identycznych róż. Tak się fajnie złożyło, że w bukiecie są piwonie, ulubione kwiaty moje mamusi, ale nie tylko. Jest też róża, gipsówka, lewkonia (chyba:), lawenda i zboża.  Przepiękna kompozycja i bardzo cieple i sympatyczne panie w Studiu Sulik na Dominikańskiej 3 w Krakowie, od których odebrałam nagrodę mojej siostry. Ciesze się, że w tak przyjemny sposób dowiedziałam się o istnieniu tego wyjątkowego, pachnącego kwiatami miejsca z bukietami skomponowanymi w pasja, pomysłem i smakiem. Mimo dalekiej drogi transport bukietu był wyjątkowo przyjemny, fajne opakowanie/uchwycik jest uroczy i praktyczny. Mama była zachwycona, a jej uśmiech wiele dla nas znaczy:)


  3 komentarze :

  1. Gratuluję mojej córce wygranej.Obu córkom dziękuję za wspaniałe życzenia ,te i inne kwiaty.Jestem szczęśliwa i bardzo wzruszona szczególnie,że pamiętają o tym wyjątkowym dla każdej matki dniu.Przy tej okazji życzę Im,by miały takie wspaniałe dzieci jak ja .BLUMĘi Studio Sulik gratuluję pomysłu i osoby która tak pięknie skomponowała bukiet.Jeszcze raz dziękuję.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Mamusiaaaaa:) Najlepsza i najpiękniejsza na świecie:) Ojej, czytasz mojego bloga?:D

    Usuń
   2. Owszem ,jestem dumna z moich córek.

    Usuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK