• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  JOYBOX KWIECIEŃ 2015


  21.04 - początek przygody - zamówiłam zapłaciłam! Oczekuję:)
  Jest niedziela wieczór 26.04. Za swoje wyczekiwane pudełko JoyBox zapłaciłam 2 minuty później, niż je zamówiłam, czyli o 15:05 21.04. A nadal nie mam się czym cieszyć. Moje skórki i paznokcie wołają o pomstę do nieba, czekają na masełko Pink Shine, a fuksjowej szminki GoldenRose póki co nie kupię, bo moją Etre Belle mogę dostać w podobnym kolorze. BeGlossy przyzwyczaiło mnie, że na drugi dzień przesyłka zawsze była u mnie w domu, a tu? No cóż! Rozumiem, że wszystko trzeba spakować według indywidualnych wyborów, ale niemal tydzień? Nie to, że nie czekam, ale ja już prawie zapomniałam, że to pudełko zamówiłam. Irytuje mnie także ta fala krytyki i ostrych słów  pod adresem grupy JoyBox na facebook'u. A już szczytem głupoty są komentarze oburzenia, że zamówienia nieopłacone w ciągu trzech dni zostały anulowane. Co za hipokryzja, po co zamawiać, jak się nie ma zamiaru za to płacić? ABSURD!
  ~*~
  Jest 23:23 27.04 - stan posiadania pudelka JoyBox - 0!,  7 dni od zamówienia. Toteż wpisałam z ciekawości w Google hasło JoyBox kwiecień i co? A no niektórzy mieli je już 25, potem 26, a ja nic:( To niesprawiedliwe!
  ~*~
  28.04 - siedzę w pracy i czekam na informację!
  ~*~
  29.04 godz. 14:09 - nadal nic....przechodzę fazę irytacji. Mam wrażenie, że wszyscy to pudełeczko już dostali, przynajmniej tak wynika z blogosfery, i dlatego mam poczucie społecznej niesprawiedliwości! Chciałabym się już nim cieszyć, ale nie mogę. Bu!
  ~*~
  03.05 - Niedziela... i nadal nic. Informacja 'oczekuje w placówce nadania' doprowadziła mnie prawie do łez:( Tzn., że jeszcze nawet z pudełeczko bodaj ze stolicy nie wyjechało:( Cóż za opieszałość.
  ~*~
  04.05 godz. 15:28 - tak sobie myślę, żeby może dołączyć się do tej krytyki na facebooku. Hmmm? Sasasasasa:D
  ~*~
  06.05 godz. 10:48 Aaaahaaaahaaa! Dlaczego? Ale dlaczego jestem ostatnia? Nadal nic! Od kilku dni na stronie tej strasznej firmy doręczającej paczki, nie będę im robić reklamy, widnieje status: dostarczona do oddziału w mieście adresata! No i co z tego, już od czwartku tam leżakuje i nikomu nie chce się d..y ruszyć, żeby ją dostarczyć. Skandal! :(

  06.05 godz. 14:00 telefon, że pudełko doszło! Fajnie, ale już za 10 minut o tym nie pamiętałam. Wróciłam do domu - JEST! Ale nie biegnę, nie rozrywam papieru jak kiedyś beGLOSSY! Otwieram, patrzę czy wszystko się zgadza, o! upiprany lakier do paznokci...super, czy to towar drugiego sortu? -myślę. Dobrze było coś takiego przeżyć, żeby znowu przekonać się, że niektóre rzeczy nie warte są zachodu. I mimo fajnej zawartości pudełka, cały ten czas, jaki zajęło firmie wysłanie i dostarczenie go do moich drzwi: 15 dni w tym 10 roboczych! Dla mnie osobiście to straszna wtopa. Ok, może zawiniła firma dostarczająca przesyłki, ale no rany, przecież to nie współpracujcie z partaczami - to psuje wasz wizerunek! Martwi mnie to, że mimo takiego opieszałego/olewczego działania - z racji atrakcyjności zawartości tych pudełeczek JOYBOX i tak znajdzie nabywców i niczego się nie nauczy!
   No i ku mojej rozpaczy niestety szminka okazała się

  ACH! I JESZCZE JEDNO! JUŻ WIEM DLACZEGO JOYBOX JEST TYLKO RAZ NA DWA MIESIĄCE - BO TYLE POTRZEBA CZASU, ŻEBY DOSZŁO DO KLIENTA! HA

  2 komentarze :

  1. 10 dni roboczych to nie jest 10 normalnych dni :)

   OdpowiedzUsuń
  2. Ja rozumiem. Jednak inne pudełka np.: beGLOSSY teoretycznie, zgodnie z regulaminem mają 30 dni na dotarcie, ale zawsze były na drugi dzień od informacji o wysyłce. Zawsze. Da się? Da:)

   OdpowiedzUsuń

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM