• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  KONTUROWANY MANICURE


  Piękny przykład świetnego efektu przy praktycznym braku wysiłku:) Uświadomił mi to dopiero filmik instruktażowy SEPHORY. Co prawda użyto tu lakierów OPI, ale ja nie darzę ich szczególnym uwielbieniem. Uważam, że są na podobnym poziomie co Nail Inc. czy ESSIE, tzn. drogie, a nie szczególnie trwałe. Jestem zwolenniczką świetnych lakierów Golden Rose, o których wspominałam wielokrotnie wcześniej. Oczywiście nie mówię o wszystkich typach, a o serii Color Rich, która jest moją zdecydowaną faworytką. Podążając krok za krokiem według instrukcji w filmiku uzyskamy taki piękny efekt obramowania paznokcia. Banalnie prosty, a spektakularny:) Króluje na wybiegach i w stylizacjach na sezon wiosna/lato 2015:)

  BAZA: odzywka Golden Rose Black Diamonds - 1 WARSTWA
  LAKIER BAZOWY: Golden Rose Color Rich nr 20 - WARSTWY
  LAKIER WIERZCHNI: Eclair 45 Classic Collection słoneczny żółty (dostałam w pudełku JoyBox, nie wybrałam go świadomie:) - WARSTWY
  LAKIER WYKOŃCZENIOWY: Sache Vite - utwardzacz - WARSTWA
  i 5 dni później wygląda dokładnie tak samo jak w dniu pierwszym:D

  źródło TUTAJ (KLIK)

  1 komentarze :

  1. Ciekawy, nie powiem:) Jednak nie jest to w moim stylu, każdy spokojnie coś dla siebie znajdzie

   OdpowiedzUsuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK