• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  LAKIERY ASTOR QUICK&SHINE 45 SEKUND


  W ramach współpracy z Klubem Ekspertek portalu ofeminin.pl zostałam wytypowana, uwielbiam nowości, do przetestowania lakierów ASTOR Quick&Shine. Kiedyś miałam problem z malowaniem paznokci, niemal zupełnie tego nie robiłam, no chyba, że od wielkich dzwonów. Przyczyny były dwie: po pierwsze z pomalowanymi paznokciami miałam wrażenie, że mam brudne ręce ( z tego samego powodu nie jestem w stanie nosić pierścionków), po drugie: zawsze, ale to zawsze udawało mi się uszkodzić świeży lakier (a to jest strasznie irytujące, oczywiście zanim dowiedziałam się o istnieniu fenomenu Seche Vite). Dlatego tak bardzo ciekawa jestem lakierów obiecujących szybkie schnięcie, jak tutaj - 45secuknd, bo mogę wyeliminować problem nr 2. Otrzymałam dwa spośród czterech wybranych wcześniej  przeze mnie kolorów nr 203 Into the Sunset (niemal czysta magenta, no może z odrobiną większej ilości czerwieni) oraz 205 Blooming Cherry Tree (taki 'majtkowy róż:).

  MOJE WRAŻENIA:
  Lakiery mimo tej samej serii Astor Quick&Shine są zupełnie inne.

  OBA KOLORY:
  + szybko schną, myślę, że jedna warstwa schnie ok. 45 sekund
  + ładna gama kolorystyczna
  + całkiem dobry pędzelek

  NR 203 INTO SUNSET
  + już jedna warstwa przyzwoicie pokrywa paznokieć
  + ładnie się rozprowadza na paznokciu

  NR 205 BLOOMING CHERRY TREE
  -  nawet jedna warstwa nie pokrywa paznokcia, gorzej nawet 3 warstwy nie pokrywają paznokcia jednolicie
  - beznadziejnie  rozprowadza się na paznokciu
  - nie da się ukryć, że strasznie się maże

  OGÓLNIE:
  + szybko schną
  ale
  - są nietrwałe
  - nawet z utwardzaczem nie wytrzymują więcej niż 2 dni

  MOJA OCENA: 2,5/5
  Moja ocena podyktowana jest ogólnymi wrażeniami, jakie wywarły na mnie lakiery znanej i lubianej marki ASTOR, szkoda, bo nie były pozytywne. Nie będę ściemniać. Tak jest. Po prostu ten produkt im się nie udał, albo nie jest stworzony dla mnie. Niemniej jednak gdybym go/je kupiła w sklepie, to bym była strasznie rozczarowana.  3 komentarze :

  1. Astor wszystkie swoje lakiery robi trwałe i świeże, a kolory... są boskie

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie mówię nie, każdy ma indywidualne podejście do kosmetyków i odrębny gust. Jednak ja Kopciuszkiem nie jestem, nie oddzielam popiołu od ziaren maku, podług też nie szoruję, a jednak po kilku godzinach pracy przed komputerem lakier był już starty z końcówek paznokci. Dla mnie to świadczy o nietrwałości lakieru. Ot co. Pozdrawiam

    Usuń
  2. Ładne kolory i ich połączenie :D

   OdpowiedzUsuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK