• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  GLOV - NOWE OBLICZE DEMAKIJAŻU?


  Tą miniaturkę mini-mini, tak to dobre określenie, idealnie pasującą na jeden palec:), doprawdy nie mogłaby być już mniejsza, znalazłam w kwietniowym JoyBox'ie (więcej o tym TUTAJ KLIK). Ucieszyłam się i nie ukrywam, że od jakiegoś czasu byłam ciekawa tego produktu. Można powiedzieć, że przede wszystkim jego obecność  (to nic, że w rozmiarze mini-mini:) przekonała mnie do zakupu całego pudełka. Myślałam kiedyś o zakupie rękawicy GLOV (49zł + koszta przesyłki to trochę dużo jak na eksperyment), ale nie chciało mi się wierzyć, wręcz było by to nieprawdopodobne, aby możliwe było zmycie nawet opornego makijażu bez użycia dodatkowych środków w postaci mleczka/płynu micelarnego/pianki. Toteż możliwość dana przez JoyBox wydała mi się nader kusząca.

  CZYM WŁAŚCIWIE JEST FIRMA GLOV?
  GLOV to innowacyjne akcesoria do demakijażu. Stworzone w mikrotechnologii umożliwiają demakijaż samą wodą. Bez wacików i bez chemii. Naturalny sposób na oczyszczanie każdego rodzaju cery, nawet najbardziej wrażliwej. Marka powstała w Polsce w 2012 r. jako start-up i z ogromnym sukcesem działa w branży kosmetycznej. Kobiety uwielbiają GLOV. Produkty zdobyły wiele nagród oraz uznanie kobiet w Polsce i na całym świecie.
  GLOV QUICK TREAT
  HYDRO DEMAQUILLAGE
  cena: za tą miniaturkę 14 zł do kupienia TUTAJ

  INFORMACJE OD PRODUCENTA:
  Rękawica do demakijażu Glov starannie usunie cały makijaż i oczyści skórę twarzy tylko za pomocą wody. Zastępuje wiele kosmetyków do demakijażu po to, aby nasza skóra była naturalnie zdrowa i piękna. Jest wielokrotnego użytku, można ją stosować do 3 miesięcy. 

   Przeznaczony jest do lekkiego, codziennego makijażu. Sekretem jest włókno. Stworzone w mikro-technologii, dzięki elektrostatycznym właściwościom działa jak magnez na makijaż dokładnie go usuwając. Nasza skóra jest idealnie oczyszczona z makijażu oraz nadmiaru sebum. 

  Glov jest idealny dla każdego typu cery, nawet najbardziej wrażliwej.

  Testy dermatologiczne potwierdziły w 100% jego antyalergiczność.
  Glov wzmacnia barierę hydro-lipidowa skóry, która aktywnie się reguluje. Włókna działają lekko pilingująco, pobudzają mikro-krążenie skóry wygładzając ją, nadając jej matowy efekt. 
  Glov to demakijaż sprytny i wygodny w każdej sytuacji. Demakijaż z Glov jest przyjazny dla użytkowników soczewek kontaktowych, nie podrażnia oczu. Jest również przyjazny dla środowiska.
  MOJE WRAŻENIA:
  Co prawda powierzchnia Glov Quick Treat nie jest spektakularnie duża, to jednak pozwala przetestować możliwości niezwykłego materiału - cudu technologicznego. Moją opinię można podsumować jednym słowem: 
  WOW!
  Nie spodziewałam się. Rzeczywiście bez problemu zmyła eyelinear Maybelline i tusz MAC oraz cienie i korektor pod oczami. Co prawda samo przyłożenie wilgotnego materiału to nie wszystko, to jednak delikatne ruchy (nie tarcie) całkowicie wystarczą, aby jednolicie zmyć makijaż z powieki, rzęs i okolicy oka. W sumie robi to duże wrażenie. 
   MATERIAŁ: milusi w dotyku, biały, o neutralnym zapachu i .... przedziwnej przyczepności do skóry. Nie wiem, może to tylko ja mam takie wrażenie. Delikatny w kontakcie ze skórą twarzy, lekko złuszcza i masuje. Przyjemne doznania.
  Oczywiście dodatkowym atutem jest naturalność i brak chemii, jednak ja mam jedno 'ale'.
  O tyle o ile jestem zachwycona innowacyjnością polskiej nauki oraz pełna podziwu dla geniuszu  autorek patentu, to wydaje mi się, że to nie dla mnie. Dlaczego? 
  Trochę martwi mnie sam proces korzystania z rękawicy, a dokładniej szybkość schnięcia materiału. Oczywiście posiadana przeze mnie miniaturka wyschła raz dwa, biorąc pod uwagę obecne temperatury, ale co w przypadku dużej powierzchni? W większości dni w roku, w naszym polskim klimacie, nawet moja szczoteczka Clarisonic Mia 2 ma problem z wyschnięciem między jednym a drugim wieczornym demakijażem, a z wilgocią wiąże się przecież higieniczność. Potrzeba prania i stopniowe szarzenie materiału też nie pozostaje mi obojętne. Jednak coś za coś.
   Sugerowana przez producenta trwałość GLOV to około 3 miesiące, a cena 49 zł, co wypada całkiem sensownie, należy to przyznać. 
  Póki nie wykorzystam wszystkich swoich płynów micelarnych, nie planuję zakupu GLOV. Nie wykluczam jednak tego w przyszłości.

  MIAŁYŚCIE JUŻ OKAZJĘ UŻYWAĆ GLOV? MACIE PODOBNE ODCZUCIA?

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM