• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  GLOV - NOWE OBLICZE DEMAKIJAŻU?


  Tą miniaturkę mini-mini, tak to dobre określenie, idealnie pasującą na jeden palec:), doprawdy nie mogłaby być już mniejsza, znalazłam w kwietniowym JoyBox'ie (więcej o tym TUTAJ KLIK). Ucieszyłam się i nie ukrywam, że od jakiegoś czasu byłam ciekawa tego produktu. Można powiedzieć, że przede wszystkim jego obecność  (to nic, że w rozmiarze mini-mini:) przekonała mnie do zakupu całego pudełka. Myślałam kiedyś o zakupie rękawicy GLOV (49zł + koszta przesyłki to trochę dużo jak na eksperyment), ale nie chciało mi się wierzyć, wręcz było by to nieprawdopodobne, aby możliwe było zmycie nawet opornego makijażu bez użycia dodatkowych środków w postaci mleczka/płynu micelarnego/pianki. Toteż możliwość dana przez JoyBox wydała mi się nader kusząca.

  CZYM WŁAŚCIWIE JEST FIRMA GLOV?
  GLOV to innowacyjne akcesoria do demakijażu. Stworzone w mikrotechnologii umożliwiają demakijaż samą wodą. Bez wacików i bez chemii. Naturalny sposób na oczyszczanie każdego rodzaju cery, nawet najbardziej wrażliwej. Marka powstała w Polsce w 2012 r. jako start-up i z ogromnym sukcesem działa w branży kosmetycznej. Kobiety uwielbiają GLOV. Produkty zdobyły wiele nagród oraz uznanie kobiet w Polsce i na całym świecie.
  GLOV QUICK TREAT
  HYDRO DEMAQUILLAGE
  cena: za tą miniaturkę 14 zł do kupienia TUTAJ

  INFORMACJE OD PRODUCENTA:
  Rękawica do demakijażu Glov starannie usunie cały makijaż i oczyści skórę twarzy tylko za pomocą wody. Zastępuje wiele kosmetyków do demakijażu po to, aby nasza skóra była naturalnie zdrowa i piękna. Jest wielokrotnego użytku, można ją stosować do 3 miesięcy. 

   Przeznaczony jest do lekkiego, codziennego makijażu. Sekretem jest włókno. Stworzone w mikro-technologii, dzięki elektrostatycznym właściwościom działa jak magnez na makijaż dokładnie go usuwając. Nasza skóra jest idealnie oczyszczona z makijażu oraz nadmiaru sebum. 

  Glov jest idealny dla każdego typu cery, nawet najbardziej wrażliwej.

  Testy dermatologiczne potwierdziły w 100% jego antyalergiczność.
  Glov wzmacnia barierę hydro-lipidowa skóry, która aktywnie się reguluje. Włókna działają lekko pilingująco, pobudzają mikro-krążenie skóry wygładzając ją, nadając jej matowy efekt. 
  Glov to demakijaż sprytny i wygodny w każdej sytuacji. Demakijaż z Glov jest przyjazny dla użytkowników soczewek kontaktowych, nie podrażnia oczu. Jest również przyjazny dla środowiska.
  MOJE WRAŻENIA:
  Co prawda powierzchnia Glov Quick Treat nie jest spektakularnie duża, to jednak pozwala przetestować możliwości niezwykłego materiału - cudu technologicznego. Moją opinię można podsumować jednym słowem: 
  WOW!
  Nie spodziewałam się. Rzeczywiście bez problemu zmyła eyelinear Maybelline i tusz MAC oraz cienie i korektor pod oczami. Co prawda samo przyłożenie wilgotnego materiału to nie wszystko, to jednak delikatne ruchy (nie tarcie) całkowicie wystarczą, aby jednolicie zmyć makijaż z powieki, rzęs i okolicy oka. W sumie robi to duże wrażenie. 
   MATERIAŁ: milusi w dotyku, biały, o neutralnym zapachu i .... przedziwnej przyczepności do skóry. Nie wiem, może to tylko ja mam takie wrażenie. Delikatny w kontakcie ze skórą twarzy, lekko złuszcza i masuje. Przyjemne doznania.
  Oczywiście dodatkowym atutem jest naturalność i brak chemii, jednak ja mam jedno 'ale'.
  O tyle o ile jestem zachwycona innowacyjnością polskiej nauki oraz pełna podziwu dla geniuszu  autorek patentu, to wydaje mi się, że to nie dla mnie. Dlaczego? 
  Trochę martwi mnie sam proces korzystania z rękawicy, a dokładniej szybkość schnięcia materiału. Oczywiście posiadana przeze mnie miniaturka wyschła raz dwa, biorąc pod uwagę obecne temperatury, ale co w przypadku dużej powierzchni? W większości dni w roku, w naszym polskim klimacie, nawet moja szczoteczka Clarisonic Mia 2 ma problem z wyschnięciem między jednym a drugim wieczornym demakijażem, a z wilgocią wiąże się przecież higieniczność. Potrzeba prania i stopniowe szarzenie materiału też nie pozostaje mi obojętne. Jednak coś za coś.
   Sugerowana przez producenta trwałość GLOV to około 3 miesiące, a cena 49 zł, co wypada całkiem sensownie, należy to przyznać. 
  Póki nie wykorzystam wszystkich swoich płynów micelarnych, nie planuję zakupu GLOV. Nie wykluczam jednak tego w przyszłości.

  MIAŁYŚCIE JUŻ OKAZJĘ UŻYWAĆ GLOV? MACIE PODOBNE ODCZUCIA?

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK