• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  JAKA MIŁA NIESPODZIANKA :D


  Są czasami takie dni, z pewnością też takie miewacie, że żywcem nic mi się nie chce, nie mam siły, nic nie wywołuje u mnie entuzjazmu i po powrocie z pracy marzę, żeby zakopać się w kołderce. Nie ukrywam, że to chyba czysty zbieg okoliczności, ale przeważnie zawsze to są poniedziałki:D Ale przedwczorajszy poniedziałek był inny. Dostałam informację, że w domu czeka na mnie paczka. A? Ale że what? Nic nie zamawiałam, przynajmniej nie pamiętam - ale przez resztę dnia ciężko mi się było skupić na czymkolwiek, bo ciekawość podgryzała moją koncentrację:) Dotarłam do domu, rozrywam opakowanie i oto moim oczom ukazała się:
  NIESPODZIANKA OD ofeminin.pl,
  portalu, którego jestem ambasadorką.
  Od razu odczułam napływ energii i z zaciekawieniem otworzyłam podarek:) Co było w środku? Wszystko co ma mi umilić czas w takie ponure, deszczowe dni:
  *książka, której jeszcze nie szukałam
  *polska komedia romantyczna 'DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ', której jeszcze nie oglądałam
  *3-minutowa odżywka do włosów AUSSIE
  *ananasowy żel pod prysznic ORIGINAL SOURCE
  * katalog produktów MIXA
  oraz
  * list od redakcji ofeminin.pl z wieloma miłymi słowami:)
  Jestem taka zaskoczona i wdzięczna za poprawę humoru w ten niczym nie wyróżniający się poniedziałek:D

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM