• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  THE SWEETEST THING :D - MINIONKI NA OKŁADCE VOGUE  Słyszeliście już nowinę o nowej gwieździe na okładce angielskiego Vogue! Będą to Minionki, a konkretnie Stuart ;D Po komentarzach można by pomyśleć, że wiele osób chyba uwierzyło:D Fashionistas! Minionki ikoną mody? Co za cudowny pomysł na promocję. Nie sądziłam, że środowisko modowe ma takie poczucie humoru:) Filmik nakręcony przez Vogue.co.uk jest tak uroczy, zabawny, pozytywny i 'na poważnie', że it made my day:) Czy odcień żółtego zwany 'the Minions' zawładnie wybiegiem na ss2016? :D

  Swoją drogą uważam, że na prawdę gdyby zrealizowano taki projekt, to z pewnością numer pobiłby wszelkie rekordy sprzedaży. No bo kto nie chciałby mieć Vogue'a z Minionkami? Heloł? :D Ja czekam na wyprzedaż w sklepach z grupy INDITEX, czyli Zara, Stradivarius, Pull and Bear, Oysho i Bershka (oraz inne), która najprawdopodobniej zacznie się jutro (25.06.2015) żeby zapolować na urocze bluzki właśnie z wizerunkami Minionków:) Czyż nie są śliczne? Oczywiście do kina też się wybieram, z tym że niech się trochę tłumów przewali, a potem pójdę ja:)
  OBEJRZYJ FILMIK TUTAJ (KLIK)
  BERSHKA

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK