• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  THE SWEETEST THING :D - MINIONKI NA OKŁADCE VOGUE  Słyszeliście już nowinę o nowej gwieździe na okładce angielskiego Vogue! Będą to Minionki, a konkretnie Stuart ;D Po komentarzach można by pomyśleć, że wiele osób chyba uwierzyło:D Fashionistas! Minionki ikoną mody? Co za cudowny pomysł na promocję. Nie sądziłam, że środowisko modowe ma takie poczucie humoru:) Filmik nakręcony przez Vogue.co.uk jest tak uroczy, zabawny, pozytywny i 'na poważnie', że it made my day:) Czy odcień żółtego zwany 'the Minions' zawładnie wybiegiem na ss2016? :D

  Swoją drogą uważam, że na prawdę gdyby zrealizowano taki projekt, to z pewnością numer pobiłby wszelkie rekordy sprzedaży. No bo kto nie chciałby mieć Vogue'a z Minionkami? Heloł? :D Ja czekam na wyprzedaż w sklepach z grupy INDITEX, czyli Zara, Stradivarius, Pull and Bear, Oysho i Bershka (oraz inne), która najprawdopodobniej zacznie się jutro (25.06.2015) żeby zapolować na urocze bluzki właśnie z wizerunkami Minionków:) Czyż nie są śliczne? Oczywiście do kina też się wybieram, z tym że niech się trochę tłumów przewali, a potem pójdę ja:)
  OBEJRZYJ FILMIK TUTAJ (KLIK)
  BERSHKA

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM