• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  ZNAMY JUŻ ZAWARTOŚĆ INSPIREDBY EWY I KASI


   No i warto było poczekać. Teraz już wiem, że dobrze zrobiłam wstrzymując się z decyzją o zakupie pudełka InspiredBy Kasia Tusk. Dlaczego? Strasznie mnie kusiło. To proste, za wyjątkiem perfum, dla których większość kupiła to pudełko, reszta jest raczej średnia. Nie wiem też jakie to myślenie: skoro zawartość jest kierowana do osób podzielających lifestyle Kasi Tusk (dla mnie jest/była gwarantem jakości wybranych produktów, nie jest moją idolką), to z pewnością książkę 'Lekcje Madame Chic' wydaną w lipcu 2013 roku mają już dawno za sobą. Rozumiem sposób myślenia, że w sumie cena perfum przewyższa cenę pudełka i reszta produktów jest gratis, ale mnie to nie przekonuje. 
  Co więcej, wiem po lekturze wypowiedzi większych ode mnie fanatyczek, że InspiredBy początkowo obiecało 8 produktów, natomiast w pudełku znalazło się tylko 7. No nie ładnie. Chłyt matetingowy:D Kilkanaście głosów o zwrocie pudełek od niezadowolonych z nieczystej gry  klientek też nie za dobrze rzutuje na reputacji nowego boxa. Tylko czy to coś zmieni. Niektórym to nie przeszkadza, bo ze względu na wartość i tak są zadowoleni, a grę fair nikt już się nie upomina. Podobnie obietnica wysyłki pudełek w maju. Hmmm.... nie wiem czy nie monitorują konkurencji, ale podobny numer wykręcił ostatnio JoyBox z edycją kwietniową i wiele klientek przez dość duże opóźnienie straciła (a przynajmniej dwa razy się zastanowią, zanim znowu się zdecydują na zakup, w tym ja) wiarygodność. Mój entuzjazm jeszcze się tli, bo jestem ciekawa zawartości pudełka Agnieszki Jastrzębskiej i Charlize Mystery. No nic, zobaczymy, na razie nie zachwyciło i zaskoczyło tak jak myślałam i sobie marzyłam.
  źródło z prywatnej wiadomości od ShinyBox
  Jednakowoż mimo iż InspiredBy Kasia Tusk nie urywa żadnej części ciała, to to autorstwa Ewy Chodakowskiej musiało zadziwić. Nie jestem ekspertem od ćwiczeń, ale jeżeli Ewa Chodakowska jest dla kogoś idolem, to płyty z ćwiczeniami z przyczyn oczywistych na honorowym miejscu w domu posiada. Roller do masażu zwiększający przepływ krwi w mięśniach jest ok. Kosmetyczka Batycki to powiew luksusu, ale dezodorant Adidas i maszynka jednorazowa Bic nieco biednie wyglądają (tak wiem, że Ewa jest twarzą tych maszynek, ale mimo wszystko). 
  NIE WIEM NIE WIEM...A WY SKUSIŁYŚCIE SIĘ NA KTÓREŚ Z NICH? JESTEŚCIE ZADOWOLONE Z ZAWARTOŚCI? A MOŻE WAHACIE SIĘ NAD RESZTĄ AUTORÓW?
  źródło z prywatnej wiadomości od ShinyBox

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK