• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  MAC IN EXTREME DIMENTION 3D BLACK LASH - CZY SŁUSZNIE WSZYSCY GO TAK KRYTYKUJĄ?


  Tusz do rzęs teoretycznie nie jest niczym skomplikowanym. Musi tylko:
  WYDŁUŻAĆ, POGRUBIAĆ, ROZDZIELAĆ I PODKRĘCAĆ rzęsy:D Czy to dużo? Co jak co, ale kosmetyków wielofunkcyjnych do zadań specjalnych jest dużo, nie jest jedyny. Skoro wszystkie te właściwości w tych czasach są takie oczywiste, istotne i pożądane, to dlaczego wciąż nie mogę znaleźć idealnego tuszu do rzęs? Podobnie jak w przypadku kremu do rąk, chociaż powiem szczerze, że być może sukces w tej dziedzinie został osiągnięty. Ale o tym za jakiś czas. Czy jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego? Czy rzeczywiście dla pełnego efektu trzeba mieć dwa tusze: jeden pogrubiający i jeden wydłużający?
  MAC
  IN EXTREME DIMENTION 3D 
  BLACK LASH
  CENA: 98 zł za 14ml, mój dostałam w Joybox'ie
  INFORMACJE OD PRODUCENTA:
  IN EXTREME DIMENSION LASH dodaje rzęsom objętości i podkręcenia. Lekka, przypominająca kremową piankę formuła pokrywa rzęsy od nasady po same końce, zapewniając im ekstremalną objętość (natychmiast 98, po 8 godzinach 91%), uniesienie i podkręcenie (natychmiastowe podkręcenie 99%, po 8 godzinach 84%), jednocześnie zachowując ich miękkość i elastyczność. Poliakrylan sodu pomaga stworzyć wyjątkowy system zawiesiny, który łączy się z długotrwałymi polimerami, aby dodawać objętości, jednocześnie unosząc i podkręcając rzęsy. Nylon-6 (polikaprolaktam) pomaga stworzyć ultra małe włókna w kształcie litery Y, które wnikają pomiędzy rzęsy, dodając im błyskawicznej objętości i długości.
  POMALOWANE I NATURALNE
   Jeśli mój zakup pudełka JoxBox z kwietniowej edycji oparty by był na nadziejach pokładanych w tuszu  M∙A∙C, a nie na GLOV, to pewnie byłabym początkowo, delikatnie mówiąc, zawiedziona. Ale rzeczywistość z czasem zmieniła moje podejście do tego kosmetyku. Druzgocące o nim opinie na wizaz.pl nie napawały mnie optymizmem, kiedy czekałam na dostarczenie mojego pudełka. W pierwszych dniach używania byłam zaskoczona, jak badziewny jest to produkt. Potakiwałam na zdanie innych, ale nadal nie chciałam dać wiary, że M∙A∙C wypuścił taki bubel. Toteż nie poddałam się tak łatwo i wytrwale uczyłam sie władać tak dużą szczoteczką, aby nie mieć efektu 'pajęczych nóżek', co jest głównym zarzutem kierowanym pod jego adresem. Tak więc po tygodniu, góra dwóch, moja opinia na temat tego tuszu, kiedy nieco podsechł, zdecydowanie się zmieniła. Być może negatywne opinie spowodowane są pierwszymi wrażeniami, nieumiejętnością posługiwania się tak dużą, prostą, sylikonową szczoteczką i poddaniem się na samym początku.
   
  MOJE WRAŻENIA: 
  Może nie jestem zachwycona, ani szczególnie oczarowana, ale chyba ten tusz nie zasługuje na taką złą ocenę. Po jakimś czasie przyzwyczaiłam się do jego nietypowej szczoteczki i jestem zadowolona z efektu jaki uzyskuję ma moich rzęsach. Nie jest to oczywiście mój ideał.  O tyle o ile na prawdę fajnie pogrubia i rozdziela rzęsy to ni jak ich nie wydłuży, to podobnie tak jak Lovely Pump Up, który wydłuży jak ta lala, ale nie ważne ile warstw ni hu hu nie pogrubi:) Sama raczej go nie kupię ponownie, po prostu uważam, że są lepsze maskary za dużo dużo mniej.

  ZALETY:
  * intensywna czerń tuszu 
  * pięknie pogrubia rzęsy
  * szybko zasycha na rzęsach
  * precyzyjna, duża szczoteczka
  * szczoteczka dobrze rozprowadza tusz
  * dobrze rozdziela rzęsy
  * nie kruszy się
  * nie zostawia grudek na rzęsach
  * można stopniować efekt przez nakładanie kolejnych warstw
  * dobrze się zmywa, przynajmniej moją pianką
  *estetyczne opakowanie

  WADY:
  * cena :D standardowa dla wszystkich M∙A∙C'ów, ale absurdalna jak na tusz do rzęs
  * nie wydłuża jakoś szczególnie,  raczej standardowo
  * niestety w większym upale odbija się na górnej powiece i pod oczami
  * czasami na szczoteczce zostaje dużo tuszu

  Czy go kupię? NIE. Dlaczego? Uważam, że są lepsze maskary za dużo dużo mniejszą cenę.
  MOJA OCENA: 3/5

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK