• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  MASKARA ASTOR SEDUCTION CODES NR 1


  To kolejny już kosmetyk otrzymany do testowania w ramach współpracy z portalem ofeminin.pl. Tym razem do wyboru były trzy różne tusze z nowej kolekcji 
  SEDUCTION CODES 
  ASTOR
  cena: 30,99 zł za 10 ml
  No 1 VOLUME&DEFINITION OBJĘTOŚĆ I ROZDZIELENIE
  No 2 VOLUME&CURVE OBJĘTOŚĆ I  PODKRĘCENIE
  No 3 VOLUME&LENGHT OBJĘTOŚĆ I WYDŁUŻENIE
  Ja zdecydowałam się na maskarę rozdzielającą, czyli No 1. Na szczęście nie cierpię na deficyt rzęs dlatego idealnie ich ułożenie przy jednoczesnym pogrubieniu to najważniejszy efekt na którym mi zależy. 
  INFORMACJE OD PRODUCENTA:
  Astor przedstawia SEDUCTION CODES N°1 Volume & Definition pierwszą mascarę, która ma za zadanie idealnie wystylizować i podkreślić uwodzicielską moc Twoich rzęs!
  Tusz SEDUCTION CODES N°1 nadaje ultraobjętość każdej rzęsie. Dzięki swojej aksamitnej formule i specjalnie wyprofilowanej szczoteczce tusz idealnie pokrywa rzęsy i podkreśla ich linię. Błyszczące wykończenie sprawia, że spojrzenie staje się magnetyczne i nikt nie może się mu oprzeć!
  MOJE WRAŻENIA:
  Tusz zdecydowanie warty uwagi. Mimo iż moje ulubione maskary mają szczoteczki sylikonowe, to ta wyprofilowana z gęstym, dość długim włosem pozytywnie mnie zaskoczyła:) Jakoś drogeryjne tusze nigdy mnie nie zachwycały. Nie podzielam również wszechobecnego zachwytu na serią Colossal Volum'Express Maybelline, która zupełnie mi nie odpowiada pod względem kształtu szczoteczek jak i konsystencji produktu. Można by też myśleć, że wszystkie możliwe formy tuszy zostały już wymyślone, jednak mam wrażenie, że co rusz udowadnia mi się, że się mylę.
  W tym przypadku solidność produktu i łatwość uzyskania ładnego efektu gęstych rzęs jest miłą odmianą. Jest to również jedna z maskar, która nie traci na estetyce w trakcie stopniowania efektu, tzn. im więcej warstw nakładamy, spokojnie możemy pokusić się nawet o 3, rzęsy zmieniają się z naturalnych na grubsze i bardziej spektakularne, nie sklejają się jednak przy tym.

  * duża, gęsta szczoteczka
  * wydłuża i podkręca, rozdziela rzęsy
  * przy odrobinie wprawy można uzyskać efekt sztucznych rzęs
  * lekka konsystencja tuszu, która nie sprzyja tworzeniu się grudek
  * nie kruszy i nie odsypuje się w trakcie dnia
  * po aplikacji szybko zastyga, kichanie nam nie straszne
  * szczoteczka równomiernie rozprowadza tusz
  * przeważnie nie odbija się na górnej powiece w trakcie dnia (wystarczy nałożyć bazę pod cienie i nie ma problemu), czasami delikatnie na dolnej, ale rzadko
  * nie podrażnia oczu
  * cena
  *dostępność

  -czasami delikatnie odbija się pod oczami
  - duże, solidne opakowanie - fakt, ale wygląda średnio, jakby chciało wyglądać na drogie, ale się zupełnie to nie udało
  MOJA OCENA: 4,5/5

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK