• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  REALIZACJA WISH LISTY LIPIEC 2015


  Nadszedł nowy miesiąc. Realizacja tej WISH LISTY zajęła mi nieco więcej czasu niż poprzedniej. Najbardziej zależało mi na serum, które kupiłam najszybciej jak to było możliwe. Zaryzykowałam i postanowiłam pójść i zobaczyć czy nie ma czegoś ciekawego w Tk Maxx. Przy na prawdę dużym wyborze serum do twarzy jaki znalazłam (myślę, że było ich aż 10), większość z nich jednak nie grzeszyła dobrym składem. Niestety. Jednak jedno z nich, na szczęście chociaż jedno, wyjątkowo przykuło moją uwagę. Zdecydowałam się zatem na:
  LUMIRANCE 
  VITAMIN C FACE SERUM
  AMERYKAŃSKIEGO LABORATORIUM Kira Labs Inc. 
  który okazał się fantastycznym kosmetykiem o formule przezroczystego żelu, świetnie się wchłaniający, bezwonny, dobrze nawilżający jednak mało wydajny. Po miesiącu regularnego stosowania dwa razy dziennie już się niemal zupełnie skończył. Szkoda:(
  Nie mogę się też doczekać wypróbowania dwustopniowych maseczek na płachcie dizao:) W przeciwieństwie do azjatyckich mają bardzo fajny skład. Zobaczymy czy podobnie skutecznie działają.
  W tym miesiącu nastąpiły pewne odstępstwa:) Niestety nie znalazłam stacjonarnie dostępnej pasty Email Diamant, ale muszę przyznać, że jakoś szczególnie nie szukałam, bez szału, nie jest mi mega niezbędna, chociaż bardzo ją lubię. Co do 'Prawa budowlanego' to niestety wydanie 22. na 2015 rok z aktualizacjami jeszcze nie wyszło (nigdzie nie znalazłam), więc poczekam, żeby mieć aktualne informacje:) Za to kupiłam Avene Cicalfate w na prawdę fajnej promocji, bo 40 ml za jedyne 21 zł:) co jest mi wyjątkowo na rękę, bo poprzednia tubka skończyła się już dawno temu. O tyle o ile nie jest mi potrzebny już teraz, w te upały, ale jak tylko się ochłodzi oraz w jesieni nie jestem w stanie się bez niego obejść. Nie przewidziany wydatek to także sztuczne rzęsy-kępki Eylure, które były mi niezbędne na imprezę statkiem po Wiśle. Rzęsy do nieba:D Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że nie są takie jak wszystkie, a ja od samego początku zabrałam się za nie źle. Radzę przeczytać instrukcję i nie ignorować drugiej, dołożonej do opakowania fiolki, bo po imprezie może boleć przy ściąganiu rzęs przed snem:)

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK