• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  JAK SIĘ KREATYWNIE RELAKSUJĘ? KOLCZYKI SOUTACHE


  Ostatnio nie mogłam się na niczym skupić, znaleźć sobie miejsca, wszystko mnie irytowało i niemiłosiernie się czasami nudziłam. Co jest nieuchronnym znakiem, że brak mi twórczych wyzwań i muszę się jak najprędzej wyżyć artystycznie:) Wtedy czym prędzej szukam odpowiedniego zajęcia. Tym razem padło na soutch, który ostatni raz miałam w rękach w sierpniu zeszłego roku przy okazji ślubu mojej siostry o czym więcej TUTAJ (KLIK). Wszystkie materiały zamknięte w szkatułce już czekały gotowe do tworzenia... i tak od kolczyków do kolczyków:) Ich wyjątkowość polega na  tym, że są ładne po obu stronach, tzn. nie są tak jak zwykle się robi, od tyłu podklejone filcem. Są lekkie i nie takie wielkie jak się przeważnie widzi w sklepach, spektakularne i dłuuugie. Skromne, acz urocze na co dzień, na wieczór:)

  Na YouTube'ie pełno jest filmów instruktażowych jak zacząć tworzenie biżuterii typu soutach. Może warto odkryć w sobie nową pasję, nowe hobby. Obecnie sznurki Pega (chińskich nawet się nie tykajcie, mechacą się już w trakcie pracy nad biżuterią) możecie kupić w pasmanteriach stacjonarnie na centymetry, podobnie jak kamienie Swarovski, perełki , szklane koraliki, igły i impregnat (najdroższa inwestycja związana z soutachem, a niezbędna).
  NA CO WIĘC CZEKASZ? DO DZIEŁA :D

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK