• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  JAK SIĘ KREATYWNIE RELAKSUJĘ? KOLCZYKI SOUTACHE


  Ostatnio nie mogłam się na niczym skupić, znaleźć sobie miejsca, wszystko mnie irytowało i niemiłosiernie się czasami nudziłam. Co jest nieuchronnym znakiem, że brak mi twórczych wyzwań i muszę się jak najprędzej wyżyć artystycznie:) Wtedy czym prędzej szukam odpowiedniego zajęcia. Tym razem padło na soutch, który ostatni raz miałam w rękach w sierpniu zeszłego roku przy okazji ślubu mojej siostry o czym więcej TUTAJ (KLIK). Wszystkie materiały zamknięte w szkatułce już czekały gotowe do tworzenia... i tak od kolczyków do kolczyków:) Ich wyjątkowość polega na  tym, że są ładne po obu stronach, tzn. nie są tak jak zwykle się robi, od tyłu podklejone filcem. Są lekkie i nie takie wielkie jak się przeważnie widzi w sklepach, spektakularne i dłuuugie. Skromne, acz urocze na co dzień, na wieczór:)

  Na YouTube'ie pełno jest filmów instruktażowych jak zacząć tworzenie biżuterii typu soutach. Może warto odkryć w sobie nową pasję, nowe hobby. Obecnie sznurki Pega (chińskich nawet się nie tykajcie, mechacą się już w trakcie pracy nad biżuterią) możecie kupić w pasmanteriach stacjonarnie na centymetry, podobnie jak kamienie Swarovski, perełki , szklane koraliki, igły i impregnat (najdroższa inwestycja związana z soutachem, a niezbędna).
  NA CO WIĘC CZEKASZ? DO DZIEŁA :D

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (165) kosmetyki (158) DIY (82) KREATYWNIE (80) KUCHNIA (80) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (44) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM