• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  LADUREE MACARONS - NIEZWYKŁY PREZENT PROSTO Z PARYŻA


    Symbol Paryża: Wieża Eiffla? Łuk triumfalny? Moulin Rouge? nieee... Makaroniki LADUREE z rue Royal. Te piękne, cudowne, urocze, prze-pysz-ne śliczności to niezwykły prezent, jaki moi rodzice przywieźli dla mnie z Paryża, gdzie spędzali swój rocznicowy prezent:) 20 małych dzieł sztuki, każdy o innym smaku, koloru, rodzaju nadzienia....czy lepsze od moich? a no lepsze... smak historii Francji, szyku i klimatu Paryża - przysmak gwiazd. Nie zasmakować makaroników Laduree to jak nie zjeść tortu Sachera w Wiedniu, czy lodów  we Florencji, krótko mówiąc -zbrodnia:) Nie powiem, żebym nic nikomu nie podpowiadała :D Każdy kęs inna scena przed oczami, inne wyobrażenia... niebo dla smakosza:)
  ....
  Zasmakować słodyczy i wyjątkowości Laduree Macarons - checked! :)
  ...
  idealna falbanka...mmm... pozazdrościć:) czuję, że wraca moja pasja do pieczenia makaroników:)

  2 komentarze :

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM