• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  PREMIERA MOJEGO NEWSLETTERA :D I'M SO PROUD OF IT!


  Ha ha... Oto mój NEWSLETTER:) Profesjonalny:) Sama go zrobiłam, od podstaw, co wcale nie było takie proste. Dlaczego? Ponieważ komendy w programie Freshmail nie są intuicyjne, przynajmniej dla mnie. Np. zrobienie newslettera wymaga pójścia w kierunku 'stwórz kampanię', co dla mnie, amatora w tym względzie, wcale nie było takie oczywiste. Chociaż przyznać muszę, że mogła to być kwesta dnia. Prawda, w pierwszym dniu się poddałam, ale w następnym poszło mi już znacznie lepiej. A oto rezultat. Tadam!
  Ikonka 'CHCĘ DOŁĄCZYĆ' znajduje się po prawej stronie każdego posta. Zachęcam do zapisania się, a taki piękny NEWSLETTER będzie Was informował co jakiś czas o tym, co się dzieje na blogu:)
  1 komentarze :

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (165) kosmetyki (158) DIY (82) KREATYWNIE (80) KUCHNIA (80) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (44) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM