• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  REALIZACJA UROZINOWEJ WISH LIST:D KRÓLOWA ZOEVA


   Ten miesiąc był wyjątkowy, bo urodzinowy:* Yupi:) Ach ten wrzesień:)  Miałam okazję trzykrotnie dmuchać świeczki na moich trzech urodzinowych tortach:) Cudowne uczucie, nawet jeśli faktem jest,  że były to okrągłe urodziny. Świeczki były przedstawione obrazowo, a nie liczebnością (pewnie by się ich tyle nie zmieściło na torcie:), a ja aż trzykrotnie musiałam podziwiać tą 'magiczna' cyfrę, co uświadomiło mi, że powrotu do nr 2 już nie ma...bu:( Nic to, na pocieszenie muszę powiedzieć, że zupełnie nieświadomie przyczyniłam się do spełnienia moich ostatnich materialnych marzeń, ponieważ 3/4 mojej WISH LIST'y zostało zrealizowane w postaci prezentów urodzinowych. Cudowne pędzle ZOEVA z serii  Rose Golden, przecudowna paletka o cudownych, prześlicznych kolorach Zoeva Cocoa Blend oraz książka 'Byłam służącą w arabskich pałacach' Laila Shukri, którą już prawie skończyłam, bo jest szokująca i wciągająca.
  W skład zestawu Set Vol nr2 wchodzą pędzle: 104 BUFFER,109 LUXE FACE PAINT, 126 LUXE CHEEK FINISH, 266 SMUDGER, 234 LUXE SMOKY SHADER, 288 LUXE CREASE,317 WING LINER 322 BROW LIBE,
   
  Nie mogłam marzyć o lepszej 'rekompensacie' mojego wieku:P Rozumiem, że co roku będzie coraz lepiej! a jak:)

  3 komentarze :

  1. To czekamy teraz z niecierpliwością na recenzje książki oraz makijaż z użyciem urodzinowych prezentow:)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Paletka jest tak niesamowita:) już się malowałam cieniami, które są cudownej jakości. Cudo! Książka jest niepokojąca i każda następna jej strona upewnia mnie w przekonaniu, że Polska to cudowny kraj:)

    Usuń

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM