• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  REALIZACJA UROZINOWEJ WISH LIST:D KRÓLOWA ZOEVA


   Ten miesiąc był wyjątkowy, bo urodzinowy:* Yupi:) Ach ten wrzesień:)  Miałam okazję trzykrotnie dmuchać świeczki na moich trzech urodzinowych tortach:) Cudowne uczucie, nawet jeśli faktem jest,  że były to okrągłe urodziny. Świeczki były przedstawione obrazowo, a nie liczebnością (pewnie by się ich tyle nie zmieściło na torcie:), a ja aż trzykrotnie musiałam podziwiać tą 'magiczna' cyfrę, co uświadomiło mi, że powrotu do nr 2 już nie ma...bu:( Nic to, na pocieszenie muszę powiedzieć, że zupełnie nieświadomie przyczyniłam się do spełnienia moich ostatnich materialnych marzeń, ponieważ 3/4 mojej WISH LIST'y zostało zrealizowane w postaci prezentów urodzinowych. Cudowne pędzle ZOEVA z serii  Rose Golden, przecudowna paletka o cudownych, prześlicznych kolorach Zoeva Cocoa Blend oraz książka 'Byłam służącą w arabskich pałacach' Laila Shukri, którą już prawie skończyłam, bo jest szokująca i wciągająca.
  W skład zestawu Set Vol nr2 wchodzą pędzle: 104 BUFFER,109 LUXE FACE PAINT, 126 LUXE CHEEK FINISH, 266 SMUDGER, 234 LUXE SMOKY SHADER, 288 LUXE CREASE,317 WING LINER 322 BROW LIBE,
   
  Nie mogłam marzyć o lepszej 'rekompensacie' mojego wieku:P Rozumiem, że co roku będzie coraz lepiej! a jak:)

  3 komentarze :

  1. To czekamy teraz z niecierpliwością na recenzje książki oraz makijaż z użyciem urodzinowych prezentow:)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Paletka jest tak niesamowita:) już się malowałam cieniami, które są cudownej jakości. Cudo! Książka jest niepokojąca i każda następna jej strona upewnia mnie w przekonaniu, że Polska to cudowny kraj:)

    Usuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK