• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  MANICURE A'LA DRY BRUSH INSPIROWANY TRENDAMI Z POKAZU DESIGUAL AW 2015


  Ostatnio sprawia mi przyjemność malowanie paznokci. Tak, może to brzmieć nieco dziwne, przyznaję, jednak jak dla kogoś, kto przez pierwsze 25 lat życia nie pałał miłością do takiego zajęcia, nagły przypływ troski w stosunku do ich stylizacji jest dość zaskakujący. Tak jak już kiedyś wspominałam wynika to w dużej mierze z odnalezienia Świętego Graala manicure:D, czyli utwardzacza Seche Vite, który sprawia, że skomplikowane i idealne malowanie to pikuś:) wcześniej 100% prób kończyło się niepowodzeniem maksymalnie do 20 minut od ukończenia dzieła:)

  Nie po drodze mi z dosłownym odwzorowaniem trendów kreowanych przez internet, ale inspiracje z wybiegów zawsze chętnie naśladuję. Tak właśnie było ze stylizacją z pokazu Desigual AW 2015, który mam wrażenie zainspirował popularny w ostatnich tygodniach trend 'dry brush'. Ja po swojemu, nieco inaczej, ale wciąż w klimacie. Kilka lakierów Golden Rose i najnowszy INGLOT NAIL ENAMEL NR 226 i tadam! Gotowe:) Jeszcze tylko kilka błyszczących elementów, a czemu nie? oraz wykończenie Seche Vite i bite 4 dni idealnego manicure murowane:)
  A CO WY MACIE DZISIAJ NA PAZNOKCIACH? MONOCHROM, FRENCH CZY KOLOROWE KIZIE-MIZIE? A MOŻE JAKIŚ INNY UTWARDZACZ GODNY POLECENIA, BO SECHE VITE MI SIĘ KOŃCZY I MUSZĘ KUPIĆ NOWY? CO POLECACIE?
  DESIGUAL AW 2015

  2 komentarze :

  1. sally hansen insta dri. zużyłam już milion buteleczek. jest niezastąpiony.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Mówisz:D no to jest kandydat dobrej, znanej mi firmy, chociaż o nim samym nie słyszałam:) spróbuję jak do cna wykończę seche :D

    Usuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK