• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  ALE ŻE WHAT? PRZEGLĄD INTERNETOWYCH ABSURDÓW


  Codziennie zdarza mi się przeglądać internet w poszukiwaniu inspiracji lub informacji. nieraz natrafię na takie newsy, że aż się zastanawiam, czy ktoś przypadkiem nie przeprowadza jakiegoś eksperymentu społecznego tylko po to, aby zobaczyć co się stanie. Codziennie jest mi dane przekonywać się, że internet to śmietnik, i pełno w nim na prawdę zbędnych rzeczy. Jeśli wy również natknęliście się na jakieś bzdurne informacje, zdjęcia lub trendy dajcie znać w komentarzach:)
  Dzisiaj odsłona nr 1. No to zaczynamy:
  * BROKATOWI HIPSTERZY
  dziwny trend, aczkolwiek jak najbardziej w klimacie świątecznym. Szaleństwo się dopiero zaczyna. Który z panów zdecyduje się na taką ozdobę? Ja wiem, że to tylko na chwilę, do zdjęcia. Jednak panowie bez brody i o dziwo panie (też bez brody:) decydują się na 'narysowanie' brody przyklejając brokat do skóry, tworząc kształt zarostu. No ciekawe:)
  * IDEALNY PREZENT ŚWIĄTECZNY?  'BIŻUTERIA' Z JOGURTU
  Czasami zastanawiam się, co ludzie wymyślający takie twory mają w głowie. .... chyba nic... przynajmniej tak mi się wydaje.
  * PAPILOT I TEMATY 'NA TOPIE'
  Tak, przyznaję się do 'czytania' pudelka i papilota. Zdarza mi się. Niekiedy muszę podnosić szczękę ze stołu, bo aż mi słabo jakie nieraz tematy redakcja prezentuje. Nic to. Przecież nikt nie musi tego czytać, jak nie ma ochoty. Fakt. Dzisiaj powitał mnie taki news:
  Kobiety plus size... trzęsą swoimi krągłościami! Ta akcja 
  ma nas do nich przekonać (Uda się?)
  Czy wyginające się przed kamerką otyłe osoby coś wam udowodniły? Chyba pozostawię to bez komentarza. Swoją opinię na taki temat wyraziłam już wcześniej TUTAJ (KLIK). OCENĘ POWODZENIA AKCJI (!) POZOSTAWIAM WAM.
  źródło papilot.pl (KLIK)
  Instagram to potężne medium. Jeśli uważacie, że poprzedni news to przesada, to zobaczcie ten:
  * FENOMEN NORMALNEGO ŻYCIA
  Do tej pory setki followers'ów zdobywały wyłącznie gwiazdy prezentujące swoje wystawne i luksusowe życie nie dostępne zwykłym śmiertelnikom. Jest to w miarę zrozumiałe. Jednak po fali szczerych wyznań 'popularnych' dziewczyn, które przyznały, że wszystko co pokazują na Insta jest fikcją, a one nie mogą już dłużej udawać, nadeszła moda na obrzydliwą szczerość. Otóż pewna dziewczyna z dnia na dzień stała się popularna zdobywając 100 tyś. fanów ponieważ pokazała swoje 'normalne' życie, chwaląc się między innymi przygotowaniami do zabiegu lewatywy czy zepsutym pedicure.... cisza..... długo, długo nic.... Poważnie? To jest na tyle ważne, aby pisały o tym wszystkie polskie portale plotkarskie i urodowe?
  źródło (KLIK)
  * GIRLS ONLY
  Burza wokół reklamy Moschino Barbie zatacza coraz większe spustoszenie w szklance wody. Czy słusznie? Nie chodzi o sam fakt obecności chłopca bawiącego się lalkami razem z dziewczynkami, ale raczej zaprezentowanej przez niego maniery, mimiki i stylizacji przywodzącej na myśl jedno. Co w przypadku tak małego dziecka jest dość ... kontrowersyjne. Ja rozumiem, że kazali się dziecku przed kamera powygłupiać, poudawać siostrę albo mamę, ale producenci wykorzystali to w niecny sposób. Takie jest moje zadnie. A Wasze?
  źródło (KLIK)
  I na koniec absurd o pozytywnym wydźwięku:
  * GRUNT TO HIGIENA
  'Pasta wybielająca do zębów SPLAT LOVE - polecana dla zakochanych. Ma ciemnoróżowy kolor i malinowy smak. Nie zawiera fluoru!'
  Emmm... Ok? Ot taki 'chłyt matetingowy' :)
  żródło (KLIK)

  NO I CO O TYM SĄDZICIE? INTERNET PEŁEN ZBĘDNYCH 'ŚMIECI' CZY WCIĄŻ NAJWIĘKSZE ŹRÓDŁO WIEDZY? PRZEBIJECIE MNIE JAKIMŚ 'LEPSZYM' NEWSEM?

  2 komentarze :

  1. brokatowa broda ... nie wiem co o tym myśleć ;/

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. hmmm... trendy w świątecznych projektach D.I.Y.:) tworzy cały ten urok i moc :D i choinka już zbędna ;P Ach... czego to ludzie nie wymyślą? :)

    Usuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK