• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  JAK W TYM ROKU ODMIENIĆ ŚWIĘTA? INNE SPOJRZENIE NA CHOINKĘ


  Święta listopadowe już minęły, dlatego oficjalnie można mówić o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Yupiii!!! Nie powiem, ja już od miesiąca krzątam się koło tego tematu, kleję, wycinam, układam warstwy:) Ale przy okazji poszukiwania inspiracji do moich projektów niejednokrotnie natknęłam się na:
  ALTERNATYWNE POSTRZEGANIE CHOINKI BOŻONARODZENIOWEJ.
  1, 2, 3

  Uważam, że wszystkie te inspiracje są przepiękne i oryginalne. Wszystkie też zakrawają o modny ostatnio D.I.Y - czyli nieco pracy i umiejętności, i gotowe. Tyle możliwości, a w konsekwencji tyle świetnych efektów. Myślę, że istotnie część z tych zdjęć to ustawki dla magazynów wnętrzarskich i niejednokrotnie rezultat odtworzenia może budzić pewne wątpliwości, ale uważam, że inspiracja powinna budzić naszą inwencję twórczą, aniżeli talent do kopiowania:0 Dlatego nie bójmy się! Niekonwencjonalne myślenie jest dobre. Jeżeli tylko macie ochotę nieco poszaleć, albo najzwyczajniej w świecie chcecie w czasie świąt poczuć ten klimat, a większość czasu spędzacie poza domem, to po co inwestować w świeże drzewko, skoro takie ekologiczne rozwiązanie jest niezwykle praktyczne. Nie wiem, czy sama zdecydowałabym się na taką formę teraz - uwielbiam zapach świeżego drzewka, to jak wygląda i jaką wokół siebie tworzy atmosferę - ale jeżeli ktoś ma sztucznego, staromodnego przedstawiciela wiecznie zielonego, plastikowego 'kurzołapa', to może warto spróbować czegoś nowego, szalonego i kreatywnego. W ramach dopełnienia wystarczy wtyknąć do kontaktu urządzenie rozpylające zapach lasu i efekt nieziemski ;P
  4, 5, 6 
  A CO WY O TYM SĄDZICIE? ZDECYDOWALIBYŚCIE SIĘ NA TAKIE ROZWIĄZANIE? A MOŻE PIĘKNE DRZEWKA NIETRADYCYJNE GOŚCIŁY JUŻ U WAS W DOMU? 
  7, 89
  10, 11, 12
  13, 14, 15

  3 komentarze :

  1. Piękne są te choinki, ale jednak bez takiej prawdziwej - sztucznej, czy żywej, to jednak nie to samo. U mnie w domu zawsze wszyscy razem ubieramy choinkę i są to naprawdę cudowne chwile :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dokładnie. Ja też jestem bardzo wiązana z tradycją i wspólnym ubieraniem drzewka, dlatego dla mnie Święta bez tego procederu się nie liczą i czuję niedosyt - a zdarzyło mi się spędzać Święta za granicą... więc wiem, co to znaczy.

    Usuń
   2. Pomysł cudny - jako dodatkowa dekoracja. Zgadzam się, Święta bez choinki "to już nie to" ;)
    a co do samych ozdóbek - w Lidlu pojawiły się papierowe, samoprzylepne taśmy dekoracyjne, coś podobnego do: http://www.promoceny.pl/detail/lidl-tasma-dekoracyjna-8-rolek-257463/
    8 rolek za niecałe 8 zł :) a widok ich posypek i dekoracji do wypieków to już istny szał ciał :D

    Usuń

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM