• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  JAK W TYM ROKU ODMIENIĆ ŚWIĘTA? INNE SPOJRZENIE NA CHOINKĘ


  Święta listopadowe już minęły, dlatego oficjalnie można mówić o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Yupiii!!! Nie powiem, ja już od miesiąca krzątam się koło tego tematu, kleję, wycinam, układam warstwy:) Ale przy okazji poszukiwania inspiracji do moich projektów niejednokrotnie natknęłam się na:
  ALTERNATYWNE POSTRZEGANIE CHOINKI BOŻONARODZENIOWEJ.
  1, 2, 3

  Uważam, że wszystkie te inspiracje są przepiękne i oryginalne. Wszystkie też zakrawają o modny ostatnio D.I.Y - czyli nieco pracy i umiejętności, i gotowe. Tyle możliwości, a w konsekwencji tyle świetnych efektów. Myślę, że istotnie część z tych zdjęć to ustawki dla magazynów wnętrzarskich i niejednokrotnie rezultat odtworzenia może budzić pewne wątpliwości, ale uważam, że inspiracja powinna budzić naszą inwencję twórczą, aniżeli talent do kopiowania:0 Dlatego nie bójmy się! Niekonwencjonalne myślenie jest dobre. Jeżeli tylko macie ochotę nieco poszaleć, albo najzwyczajniej w świecie chcecie w czasie świąt poczuć ten klimat, a większość czasu spędzacie poza domem, to po co inwestować w świeże drzewko, skoro takie ekologiczne rozwiązanie jest niezwykle praktyczne. Nie wiem, czy sama zdecydowałabym się na taką formę teraz - uwielbiam zapach świeżego drzewka, to jak wygląda i jaką wokół siebie tworzy atmosferę - ale jeżeli ktoś ma sztucznego, staromodnego przedstawiciela wiecznie zielonego, plastikowego 'kurzołapa', to może warto spróbować czegoś nowego, szalonego i kreatywnego. W ramach dopełnienia wystarczy wtyknąć do kontaktu urządzenie rozpylające zapach lasu i efekt nieziemski ;P
  4, 5, 6 
  A CO WY O TYM SĄDZICIE? ZDECYDOWALIBYŚCIE SIĘ NA TAKIE ROZWIĄZANIE? A MOŻE PIĘKNE DRZEWKA NIETRADYCYJNE GOŚCIŁY JUŻ U WAS W DOMU? 
  7, 89
  10, 11, 12
  13, 14, 15

  3 komentarze :

  1. Piękne są te choinki, ale jednak bez takiej prawdziwej - sztucznej, czy żywej, to jednak nie to samo. U mnie w domu zawsze wszyscy razem ubieramy choinkę i są to naprawdę cudowne chwile :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dokładnie. Ja też jestem bardzo wiązana z tradycją i wspólnym ubieraniem drzewka, dlatego dla mnie Święta bez tego procederu się nie liczą i czuję niedosyt - a zdarzyło mi się spędzać Święta za granicą... więc wiem, co to znaczy.

    Usuń
   2. Pomysł cudny - jako dodatkowa dekoracja. Zgadzam się, Święta bez choinki "to już nie to" ;)
    a co do samych ozdóbek - w Lidlu pojawiły się papierowe, samoprzylepne taśmy dekoracyjne, coś podobnego do: http://www.promoceny.pl/detail/lidl-tasma-dekoracyjna-8-rolek-257463/
    8 rolek za niecałe 8 zł :) a widok ich posypek i dekoracji do wypieków to już istny szał ciał :D

    Usuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK