• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  REALIZACJA WISH LIST PAŹDZIERNIK 2015


   Nie, nie straciłam weny:) Nie, nie zapomniałam o blogu:) Jednak muszę przyznać, że bardzo dużo czasu zabiera mi realizacja mojego KALENDARZA ADWENTOWEGO DIY - 26 DNI/26 REALIZACJI (KLIK). Tak wiem, mamy połowę listopada. Gdzie zatem realizacja WISH LISTy październikowej? Późno bo późno, ale jest. Kurcze, było ciężko. Nie, nie udało mi się dorwać korektora Camouflage Liquid Catrice. O co chodzi? Nigdzie, ale to absolutnie nigdzie go nie ma (internet to internet, się nie liczy:) Dlaczego nigdzie go nie ma? Oraz dlaczego panie ekspedientki znacząco się uśmiechają pytane o dostawę?:) Doprawdy, jakby kryła się w tym jakaś tajemnica.
    
   Tusz do rzęs? Kupiłam Eveline 4D, ale bardzo się na nim zawiodłam. Baaaaardzo! Dlatego tutaj prezentuję Astor Seduction Code nr 4, NOWOŚĆ, która jest na etapie testów, ale zapowiada się bardzo fajnie. Co zatem z książką? Kolejna porażka. Zamówiłam ją w jednej z księgarni internetowych, zapłaciłam i otrzymałam komunikat o opóźnieniu. Zaczynam się nieco martwić, minął już miesiąc, ale nadal czekam. Co oczywiście mnie dobija, ale smutek oczekiwania osłodzi mi książka otrzymana w prezencie: 'Udręka i ekstaza' Irving Stone. No i na koniec: kombinezon-króliczek. Jaki on jest milusi, cieplusi, mięciusi:) Tyle 'usi' ile wlezie:) A do tego taki twarzowy:D Mój stylowy strój po domu w sam raz na zimne wieczory.
  Zatem realizacja w tym, precyzyjnie tamtym, miesiącu udało się bardziej połowicznie. Nic to:D
  A JAK WY NA CO DZIEŃ BIEGACIE  PO DOMU? DRESY CZY PEŁNA ELEGANCJA? A MOŻE PO PRACY IMPREZA I LULU, A NIE TAM, CZAS SPĘDZANY W 'KRÓLICZKU'?
  Nie mogłam zdecydować się, która mina 'selfie' będzie odpowiednia, ponieważ z pojawiających się ostatnio 'artykułów' dowiedziałam się, że wciąż zmieniająca się moda właśnie wyparła dzióbek, a jego miejsce zajęła rybka. Ciekawe i niezwykle istotne. Prawda?

  5 komentarze :

  1. dresy :P dostałam cudny dres na zeszłoroczne Święta i paraduję w nim z wielką gracją, choć mój mąż z uporem maniaka powtarza, że to piżama - facet, nie zna się :P

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. :D - nie, nie znają się:) Dresy są urocze i to jest najważniejsze, nie musza być jeszcze seksowne:) no i o co im chodzi? :)

    Usuń
   2. wpisz sobie w google grafice: seksowny dres :D moja faworytka to pani w różu ;)

    Usuń
   3. Hahahaha.... 'redial'? świetne... no mogłam sobie taki kupić :D kurcze!

    Usuń
  2. jeśli byłaś (nie)grzeczna to może znajdziesz go pod choinką :P

   OdpowiedzUsuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK