• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  SPOTKANIE BLOGERÓW - SMOK BLOG KRAKÓW 5.11


  No to co, widzimy się dzisiaj w Pauza In Garden? To moje pierwsze spotkanie z innymi blogerami:* Taka odizolowana byłam wcześniej. Pora otworzyć się na innych. Strasznie jestem ciekawa jak będzie wyglądała oprawa imprezy i treść merytoryczna mówców. Zastanawiam się jak wielką wiedzę wyniosę stamtąd na swoich barkach i czy pobudzi to twórczo mój blogowy umysł:) Byłoby super. Co prawda temat przewodni to kasa, ale na początek może być. Wiedza teoretyczna jest zawsze mile widziana. Nieprawdaż? Dużo dobrego czytałam o spotkaniach w W-wie, ale no wiadomo, mogą to być informacje nieco podrasowane. Zobaczę jak będzie tutaj, nic nie będę koloryzować.

  O wejściówki nie było trudno, może dlatego, że zupełnie przypadkowo dowiedziałam się dużo, dużo wcześniej i czatowałam na necie w dniu wypuszczenia ich do obiegu:) Interesujący jest zwłaszcza fragment 'i nie stracić głowy'. To coś dla mnie! A jak! Ciekawa jestem, czy więcej takich spotkań odbywa się w moim pięknym mieście, o których ja po prostu nie słyszałam. Ach, no i jeszcze informacje żeby się 'nie najadać przed przyjściem' ponieważ sponsor jest wytwórcą pizzy! Jupiii... czyżby nawiązanie do diety obrotowej :D Tak.
  A WY BRALIŚCIE KIEDYŚ UDZIAŁ W TAKICH SPOTKANIACH? SŁYSZELIŚCIE COŚ CIEKAWEGO? POLECACIE? A MOŻE CHCIELIBYŚCIE WZIĄĆ UDZIAŁ W TAKIM WYDARZENIU?:D A MOŻE SPOTKAM WAS TAM DZISIAJ? 


  1 komentarze :

  1. i jak wrażenia? :) blogerką nie jestem, toteż w żadnym takim spotkaniu nie uczestniczyłam, ale z ciekawych krakowskich inicjatyw mogę polecić Ci Szafobranie ;) byłam na nim dwukrotnie i całkiem miło wspominam :)

   OdpowiedzUsuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK