• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  SPOTKANIE BLOGERÓW - SMOK BLOG KRAKÓW 5.11


  No to co, widzimy się dzisiaj w Pauza In Garden? To moje pierwsze spotkanie z innymi blogerami:* Taka odizolowana byłam wcześniej. Pora otworzyć się na innych. Strasznie jestem ciekawa jak będzie wyglądała oprawa imprezy i treść merytoryczna mówców. Zastanawiam się jak wielką wiedzę wyniosę stamtąd na swoich barkach i czy pobudzi to twórczo mój blogowy umysł:) Byłoby super. Co prawda temat przewodni to kasa, ale na początek może być. Wiedza teoretyczna jest zawsze mile widziana. Nieprawdaż? Dużo dobrego czytałam o spotkaniach w W-wie, ale no wiadomo, mogą to być informacje nieco podrasowane. Zobaczę jak będzie tutaj, nic nie będę koloryzować.

  O wejściówki nie było trudno, może dlatego, że zupełnie przypadkowo dowiedziałam się dużo, dużo wcześniej i czatowałam na necie w dniu wypuszczenia ich do obiegu:) Interesujący jest zwłaszcza fragment 'i nie stracić głowy'. To coś dla mnie! A jak! Ciekawa jestem, czy więcej takich spotkań odbywa się w moim pięknym mieście, o których ja po prostu nie słyszałam. Ach, no i jeszcze informacje żeby się 'nie najadać przed przyjściem' ponieważ sponsor jest wytwórcą pizzy! Jupiii... czyżby nawiązanie do diety obrotowej :D Tak.
  A WY BRALIŚCIE KIEDYŚ UDZIAŁ W TAKICH SPOTKANIACH? SŁYSZELIŚCIE COŚ CIEKAWEGO? POLECACIE? A MOŻE CHCIELIBYŚCIE WZIĄĆ UDZIAŁ W TAKIM WYDARZENIU?:D A MOŻE SPOTKAM WAS TAM DZISIAJ? 


  1 komentarze :

  1. i jak wrażenia? :) blogerką nie jestem, toteż w żadnym takim spotkaniu nie uczestniczyłam, ale z ciekawych krakowskich inicjatyw mogę polecić Ci Szafobranie ;) byłam na nim dwukrotnie i całkiem miło wspominam :)

   OdpowiedzUsuń

   

  Etykiety

  RECENZJE (168) URODA (161) kosmetyki (154) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (41) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM